06 Jan
Zimowa moda z bonprix.pl
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR bonprix.pl

 

Po pierwsze: kurtka. Po drugie: dodatki! Czyli zimowa moda z bonprix.pl. 

Wybór idealnej kurtki lub płaszcza to nie lada wyzwanie, nie wspominając już o dobraniu pasujących dodatków.Z bonprix to nie problem! Sprawdź, jak łączyć najciekawsze okrycia z zimowymi akcesoriami.

 

1. Kolor w kolor, czyli dodatki w odcieniu kurtki. To prosta zasada, która zawsze się sprawdza. Monochromatyczne stylizacje są aktualnie gorącym trendem wśród influencerek - złap czapkę w odcieniu płaszcza i poczuj się jak jedna z nich.

 

2. Stawiaj na kontrast. To opcja dla nielubiących nudy. Wybierz kolory, które ze sobą kontrastują i dobierz dodatki. Brązową kurtkę połącz z żółtym szalikiem, a bordową ze śnieżnobiałą czapką. A jeśli nie wiesz, które barwy do siebie pasują - zwróć uwagę na detale i szukaj wspólnego mianownika. Przykładowo - do czarnego płaszcza w delikatną, czerwoną kratę idealnym dodatkiem będzie czerwona opaska.

 

3. Neutralne odcienie. Te zawsze idą w parze. Nie ma powodów do obaw, że przy łączeniu dodatków z bazą coś pójdzie nie tak. Czarny płaszcz zestaw z szarym obszernym szalikiem, dodaj czarny beret i… jesteś gotowa do wyjścia.

 

 

Źródło: PR bonprix.pl


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl