23 Feb
Wiosna – lato w Wittchen
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Wittchen

 

Jedną z inspiracji kolekcji Wittchen wiosna – lato 2021 jest surowa natura.

Dlatego też sesję zdjęciową zorganizowaliśmy w dzikim krajobrazie wyspy u wybrzeży Afryki. Kamienie, piasek i skąpa roślinność przystosowana do trudnych warunków doskonale pasują do naszego wyobrażenia współczesnego stylu.

 

Na tym tle rewelacyjnie prezentuje się pustynna kolorystyka kolekcji: beże, rude brązy czy odcienie taupe, a także fasony kojarzące się z survivalem: trapery na grubej podeszwie, torebki nerki czy duże wielofunkcyjne torby, doskonale nadające się dla miejskich odkrywców.

 

Innym tropem kolekcji wiosna – lato w Wittchen jest indywidualizm. Interpretujemy ten trend – a jakże – na własny sposób. W naszej najnowszej kolekcji są torebki, które można kształtować według własnego upodobania. Odpinane saszetki, wymienne paski czy wielofunkcyjne dodatki to tylko niektóre z nich. Chcemy, by każdy mógł rozumieć modę po swojemu i dopasowywać ją do siebie.

 

Na wiosnę i lato 2020 w Wittchen przygotowaliśmy także torebki dla wiebicielek kobiecej klasyki: pudełkowe, baguette, na łańcuchach. Doskonale łączą się one z loafersami ze skóry snake czy wysadzanymi nitami w różnych kształtach. Obok neutralnych czerni i beży proponujemy też solidną dawkę koloru: karminowej czerwieni, energetycznej żółcieni, lila czy błękitu, które współgrają z wiosennym i letnim słońcem.

 

Mężczyźni dbający o stylowy wygląd także znajdą coś dla siebie w Wittchen. Ręcznie szyte skórzane brogsy czy oksfordy to ukłon w stronę klasycznej męskiej elegancji. Z kolei miękkie sneakersy ułatwią wejście w ciepłe miesiące lekkim krokiem.

 

 

Źródło: PR Wittchen


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl