21 Jul
Cross z letnimi propozycjami
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło PR Cross Jeans

 

„Kierujemy się wizją i tradycją rzemiosła i nowoczesności,  funkcjonalnością oraz inspiracją w stylu vintage" - to jedna z  najważniejszych maksym marki Cross.

 

Lipcowa odsłona kolekcji to ukazanie subtelnej nuty klimatu vintage, w której każdy, kto  spragniony jest mody w innym wymiarze, znajdzie coś dla  siebie. Wakacje to czas lenistwa, a ubrania z  kolekcji Cross Jeans - adekwatnie do klimatu - są wygodne, dopasowane,  zwiewne, wciąż przypominające piękne lato.

 

Silny jak denim

 

Denim to bezkonkurencyjny materiał, wiodący w modzie prym. Także w  tej kolekcji jego zwolennicy będą zachwyceni. Nie obejdzie się bez klasycznych, głębokich kolorów, dopasowanych krojów. Denim będzie idealny zarówno na elegancką kolację, jak i casualowe  wyjście na plażę.

 

Topy

 

Marka Cross zadbała, by każdy niezależnie od tego, czy kocha  upały, czy też nie, czuł się komfortowo. Odpowiednio skrojone,  bawełniane topy w jasnych kolorach, to idealne rozwiązanie na takie dni. Dla zwolenników klasycznych stylizacji, bawełniany t-shirt dobrze zestawić z jeansami. 

 

Subtelna jak kwiat

 

Kwiaty, lekkość i zwiewność każdemu będą kojarzyć się inaczej. Dla  jednych to lato, dla innych powrót do kwiecistych łąk czy ogrodów. Sukienki w tej kolekcji oddają wszystkie te cechy, są one kwintesencją kobiecości. Kobiety pragnące ją uwydatnić będą  nimi zachwycone.

 

 

Źródło PR Cross Jeans


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl