06 Sep
Kampania House Shape Your Story
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR LPP

 

Odkryj kampanię pełną denimu na sezon AW21 w House: Shape Your Story.

Przenieś się z nami do pracowni artystycznej - puść wodze fantazji, pobudź swoją kreatywność! W nowej kampanii pokazujemy jak bawić się denimem i tworzyć z nim własne historie.

 

W tym sezonie w House każdy znajdzie model skrojony na własną miarę – właśnie to było głównym założeniem przy tworzeniu koncepcji kampanii. Chcemy inspirować do budowania własnego image’u poprzez zabawę shape’ami, krojami i sposobami na ich łączenie. Przedstawiamy jeansowe total looki – od jasnych odcieni błękitu aż po marmurkową czerń. Mamy w ofercie jeans w kolorach ziemi, we wzór tie-dye oraz patchworkowe spódnice i ogrodniczki. Każdą stylizacje skompletujesz z mokasynami na grubej podeszwie lub ze sneakersami. W tym sezonie stawiamy przede wszystkim na damski model jeasnów wide leg, który jest hitem sezonu! Oprócz tego znajdziesz znane klasyki – mom, highwaist oraz slouchy. Po męskiej stronie denimu mamy kultowe carroty, dad, slimy i wiele więcej. Wybierz idealny shape dla siebie i noś go tak, jak lubisz.

 

Postaw na ponadczasowy jeans i znajdź model skrojony na Twoją miarę w salonach stacjonarnych i na www.housebrand.com. Shape Your Story z House!

 

Szczegóły:

 

Foto: Kuba Dąbrowski | Visual Crafters

Video: Michał Grzeszczakowski | ART FACES

Modele:

Izaak Godson | X Management

Zuzanna Kaczmarek | Selective Managment

Kornelia Groworek

Maksymilian Tobiasz | Pinokio Models

Natalia Ebebenge | On Move

Hair & make up: House Brand

Produkcja: Visual Crafters

Nadzór artystyczny i stylizacje: House Brand

 

 

Źródło: PR LPP


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl