21 Jan
Sylwestrowa kolekcja moodo
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR

 

Do szalonej, sylwestrowej nocy pozostało już zaledwie tylko kilka dni. MOODO przygotowało się specjalnie do tej okazji, stworzyło dla swoich klientek wyrafinowaną, wieczorową kolekcję, która idealnie sprawdzi się podczas sylwestrowego wieczoru.


 

W tegorocznej, sylwestrowej kolekcji MOODO subtelność i elegancja zamknięte zostały w wysmakowanych karnawałowych fasonach. Sukienki mini, ,,małe czarne”, czy te z baskinką utrzymane w konwencji lat 60-tych to sylwestrowy kalejdoskop fasonów i krojów. Nie zabraknie też spodni rurek, które dodadzą każdej stylizacji wyrafinowania i elegancji. Projektanci marki dołożyli wszelkich starań by nadać kreacjom iście wieczorową duszę. Efekt ten uzyskali dzięki zestawieniom błysku z matem, ascetycznego kroju z ekstrawagancją kunsztownych wykończeń z motywem łańcuszka. Materiały zostały tak dobrane aby podkreślać piękne, kobiece kształty.

 

Kolory Sylwestra 2015 to nieśmiertelne i wiecznie modne czernie przełamane dojrzałym, czerwonym winem.

 

W sylwestrową noc każda stylizacja musi być przemyślana – już dziś warto ją zaplanować razem z MOODO i cieszyć się prawdziwie szampańską zabawą.

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl