21 Nov
Lee i Pendleton ogłosiły współpracę
Napisała Redakcja
Dział Polecamy
 
Źródło: PR Lee

 

Dwie znane amerykańskie marki ogłaszają pierwszą w historii kolaborację.

Lee, kultowa marka odzieżowa znana z ponadczasowego stylu i Pendleton Woolen Mills, rodzinna firma lifestylowa z północno-zachodniego wybrzeża, nawiązały współpracę, aby stworzyć wspólną kolekcję kapsułową, celebrującą amerykańskie rzemiosło.

 

Limitowana kolekcja idealnie podsumowuje prawie 300 lat łącznego doświadczenia obu marek i na nowo przedstawia najważniejsze ich cechy. Kultowe wzory Pendleton zostały wykorzystane do przerobienia klasycznych modeli Lee® takich jak Lee 101™ Jean, Union-Alls i kurtki Storm Rider. Zdecydowano się jednak na nowe wersje kolorystyczne tkanin, które wszystkie zostały wyprodukowane w Stanach Zjednoczonych.

 

Wszystkie jeansy uszyte zostały w Greensboro, w Karolinie Północnej.

 

“Piękne kolory I wzory Pendleton’a od zawsze nas inspirowały, więc współpraca z nimi to prawdziwe spełnienie marzeń.” - mówi Betty Madden, wiceprezes ds. globalnego designu w Lee. “Przyjęliśmy świeże podejście i wykorzystaliśmy w kolekcji denim Cone Mills’, aby zapewnić ubraniom najwyższą jakość i precyzję wykonania. Jestem naprawdę zachwycona tą kolaboracją.”

 

Lee® to wprost idealny partner dla Pendleton. Autentyczny, amerykański charakter marki idealnie łączy się z najwyższą jakością, ciekawym wzornictwem i wykorzystywanymi innowacjami naszej firmy.” – mówi Peter Bishop, wiceprezes wykonawczy ds. merchandise i designu w Pendleton. "Ta wyjątkowa kolekcja ubrań i koców jest efektem wielu lat spędzonych na doskonaleniu naszego kunsztu.”

 

Kolekcja składa się zarówno z damskich, jak i męskich jeansów, koszul, kurtek i kombinezonów Union-Alls. Oprócz ubrań, znalazły się w niej także wełniane koce w słynne paski Pendleton z limitowanej edycji. Ceny wahają się między $175 - $400. Kolekcja jest dostępna już na stronach internetowych Lee i Pendleton’a, a  także w wybranych sklepach Pendleton.

 

Po więcej informacji zapraszamy tutaj: https://www.lee.com/pendleton.html.

 

 

Źródło: PR Lee

 

 


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl