28 Apr
Triumph: Comfort My Way Is... Smart
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Triumph

 

Czy zazdrościłaś kiedyś przyjaciółce, która opowiadała o tym, jak wygodnie jej było w nowej parze butów lub biustonoszu?

 

Prawdopodobnie przechodziła przez to każda z nas, ze względu na fakt, że nasze ciała, kształty i rozmiary miseczek są tak wyjątkowe i indywidualne, jak nasze osobowości! Wszystko wokół nas staje się „mądrzejsze“ – smartfony, czy domy, w których mamy inteligentne rozwiązania. Nieuniknione jest więc, że nasza bielizna oraz bielizna modelująca również staje się bardziej inteligentna!

 

Twoja bielizna mówi o Tobie wszystko

 

Potrzebujemy inteligentnych produktów, które potrafią dostosować się do naszego stylu życia i dotrzymać kroku naszej codziennej aktywności i wielozadaniowości. Bazą każdej stylizacji jest bielizna, dlatego powinna być zaprojektowana tak, by zapewnić nam komfort przez cały dzień – nieważne, gdzie jesteśmy i co robimy. To samo dotyczy bielizny modelującej – nie powinna ograniczać ruchów, lecz zapewniać komfort od od rana do wieczora… od poranku w biurze aż po wieczór w barze!

 

Taka właśnie jest bielizna Shape Smart - modelująca bielizna nowej generacji oraz Fit Smart – pierwszy inteligentny biustonosz Triumph, który ma tylko 5 rozmiarów dopasowujących się do miseczek. W tym sezonie kolekcje zostały poddane prawdziwie wakacyjnej metamorfozie i są dostępne w soczystych odcieniach Bright Blue i Malaga.

 

 

Źródło: PR Triumph


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl