22 May
Nowa kolekcja Lee i Be@Rbrick
Napisała Redakcja
Dział Moda
 
Źródło: PR Lee

 

Lee i Be@Rbrick łączą siły, aby wprowadzić globalną kolekcję podkreślającą Buddy'ego Lee.

 

Kultowa, globalna maskotka przemienia się w nową figurkę i kapsułę odzieży.

 

Dzisiaj Lee® ogłosiło globalną współpracę z Medicom Toy, twórcą kultowych lalek Be@Rbrick, nad kolekcją odzieży i figurkami zainspirowanymi kultową maskotką Lee, Buddy Lee.

 

Buddy Lee, który po raz pierwszy pojawił się ponad 100 lat temu, zdobył ogromne uznanie wśród miłośników kultury popularnej, dżinsu i historii. Kolekcja Lee® x Be@Rbrick przechwytuje radosne podejście marki, które Buddy reprezentuje, łącząc misję projektową Be@Rbrick z nawiązaniem do nostalgii lat 90.

 

„Ta współpraca wydaje się idealnym połączeniem dwóch globalnych ikon” – powiedział Joe Broyles, wiceprezes ds. globalnych współprac Lee®. „Figurki to nowa odsłona Buddy'ego i będą doskonałym dodatkiem dla fanów dżinsu i kolekcjonerów Be@Rbrick. Podoba nam się, jak towarzyszące im koszulki i kurtka tworzą możliwość noszenia tych kolekcjonerskich przedmiotów.”

 

Figurka jest dostępna w rozmiarze 1000% – mająca ponad dwa stopy wysokości – oraz w wersjach 400% i 100%. Każda z nich ma na sobie dżinsowy kombinezon i kapelusz inspirowany dziedzictwem projektowania, które Lee® tworzy od ponad wieku. Kolekcja odzieżowa składa się z trzech koszulek i kurtki z dżinsu. Każda z koszulek przedstawia inny wzór emblematów lub nadruki z Buddy'm i jego odpowiednikiem Be@Rbrick. Kurtka z dżinsu, wzorowana na ikonicznej kurtce Lee® Rider, ma oversizowy krój i efekt postarzenia, a na niej doszyte są naszywki z wizerunkiem Buddy'ego. Produkty są dostępne w rozmiarach XS-XXL w cenach od 139 PLN do 199 PLN za koszulki oraz 849 PLN za kurtkę. Kolekcjonerskie figurki kosztują 949 PLN za dużą i 3799 PLN  za duet.

 

Kolekcja Lee x Be@Rbrick jest dostępna w sklepach Concepts w Bostonie i Nowym Jorku, a także online, a także na własnych stronach i sklepach Lee w Europie, Północnej Karolinie i Azji.

 

 

Źródło: PR Lee


Kategorie:
Login to post comments

Projekt Studiom4.pl