31 May
Kampania Lepiej nie można zacząć
Napisała Redakcja
 
Źródło: PR Jantoń

 

Barmańska rozkręci 9 czerwca największą w Polsce domówkę! Start nowej kampanii marketingowej pod hasłem „Lepiej nie można zacząć”

Marka Barmańska inauguruje nową kampanię marketingową pod hasłem „Lepiej nie można zacząć…” i zaprasza na największą w naszym kraju domówkę: Barmańska Big Before. 9 czerwca na terenie całej Polski w tym samym czasie odbędzie się 1000 zorganizowanych przez Ambasadorów Barmańskiej imprez z przewidywanym udziałem 35 tysięcy uczestników. Komunikacja wydarzenia prowadzona będzie na stronie beforebarmanskiej.pl oraz na funpage’u na FB.

 

Barmańska inicjuje dobrą zabawę i umożliwia ją dzięki doskonale zbalansowanym proporcjom soczyście owocowych smaków i alkoholu. Kampania komunikacyjna brandu kierowana jest do młodych, pełnoletnich osób.

 

Marka Barmańska chce inspirować i z pomocą największej w Polsce domówki – zainaugurować nadchodzący sezon letni oraz nową kampanię marketingową pod hasłem „Lepiej nie można zacząć…” – mówi Jakub Nowak, Wiceprezes Zarządu spółki Jantoń. – W prowadzonych działaniach chcemy skupić się na budowaniu świadomości brandu i jego wartości w grupie docelowej, a także poszerzaniu trialu Barmańskiej, a szczególnie jej dwóch wprowadzonych w tym roku smaków: melona i arbuza.

 

Marka obecnie pozyskuje Ambasadorów, którzy będą organizatorami Big Before. Każdy z nich otrzyma  Before Pack z imprezowym niezbędnikiem, zawierającym m. in. folder z instrukcjami oraz zestaw inspiracyjny z opisem zabaw i zadań dla uczestników Big Before.

 

Kampania komunikacyjna „Lepiej nie można zacząć…” będzie prowadzona w mediach społecznościowych, a także w punktach sprzedaży.

 

Strategię komunikacji marki przygotowała Agencja Pankowalski.

 

 

Więcej informacji na stronie beforebarmanskiej.pl

 

 

Źródło: PR Jantoń

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl