31 Jul
Blue Night by Absolut 2017
Napisała Redakcja
 
Źródło: PR Absolut

 

Marka Absolut szuka nowych talentów muzycznych! Ruszył konkurs „Uncovered – Daj się odkryć”.

Konkurs wystartował dzisiaj 31 lipca. Debiutujący artyści będą mieli szansę wystąpić na imprezie Blue Night by Absolut obok gwiazd takich jak m.in. Kamp!.

 

Po zeszłorocznym sukcesie Blue Night by Absolut nadszedł czas na drugą edycję tego niezwykłego muzycznego wydarzenia!  Obok gorącego line-upu składającego się z cenionych gwiazd muzyki, marka Absolut postanowiła zaproponować coś więcej. Konkurs „Uncovered – Daj się odkryć!” adresowany jest do młodych twórców muzycznych. Absolut od lat zaprasza do współpracy artystów. Marka stawia na młodych, energicznych, kreatywnych i pełnych pasji ludzi. To oni tworzą ducha Absoluta i współczesną kulturę.

 

Odkryj przed nami swój talent!

 

Od 31.07. do 31.08.  artyści będą mogli przesłać nagrany przez siebie utwór za pośrednictwem strony www.bluenight.pl, by wziąć  udział w konkursie „Uncovered – Daj się odkryć!”. Następnie, jury składające się z członków zespołu Kamp! oraz uznanych dziennikarzy muzycznych wybierze finalistów, którzy przejdą do drugiego etapu. Zwycięzcy zostaną wyłonieni decyzją jury oraz w głosowaniu fanów. Nagrodą główną dla dwóch najlepszych wykonawców jest występ obok gwiazd muzyki w ramach tegorocznej edycji Blue Night by Absolut!

 

- Celem konkursu „Uncovered – Daj się odkryć!” jest wyłonienie nowych talentów muzycznych i stworzenie im okazji do zaprezentowania autorskiego materiału przed szerszą publiką. Konkurs skierowany jest zarówno do solowych wykonawców, jak i zespołów. Marka Absolut od lat identyfikuje się z młodymi, niezależnymi twórcami. Dlatego przy okazji Blue Night by Absolut postanowiliśmy pomóc artystom w zrobieniu pierwszego kroku na drodze do wymarzonej kariery. Warto podkreślić, że zasiadający w jury zespół Kamp! jest zwycięzcą konkursu muzycznego Sing It Out, zrealizowanego przez markę Absolut w 2011 roku w ramach Projektu Pokolenie. Jak widać historia zatoczyła koło! – mówi Karol Krekora, Senior Brand Manager w Wyborowa S.A.

 

 

Festiwalowa energia przesilenia

 

Blue Night by Absolut to niezwykły festiwal, który gromadzi na scenie artystów różnych stylów i gatunków muzycznych. Data wydarzenia jest nieprzypadkowa, ponieważ właśnie wtedy noc zaczyna dominować nad dniem. Daj się ponieść równonocy, odkryj w sobie nocne zwierzę i rusz na podbój miejskiej dżungli!

Tajemnicza i niezwykła aura wydarzenia z pewnością przyciągnie wielu fanów muzyki, którzy będą mogli rzucić się w wir dzikiej przygody i zobaczyć wschodzące gwiazdy sceny muzycznej. 

 

Kilka Absolutnych dat

 

  • 31.07. – start nadsyłania zgłoszeń do konkursu Uncovered– Daj się odkryć!
  • 31.08. – zakończenie przyjmowania zgłoszeń.
  • 07.09. – ogłoszenie pięciu finalistów, w tym pierwszego zwycięzcy.
  • 08-15.09. – walka o głosy internautów.
  • 18.09. – ogłoszenie drugiego zwycięzcy.
  • 22.09. –  występy podczas Blue Night by Absolut w warszawskim Forcie Sokolnickiego.

 

W tym roku festiwal w rozbudowanej formule będzie biletowany. Bilety można nabyć od 1 sierpnia na www.cojestgrane24.pl. Warto również śledzić oficjalną stronę wydarzenia, a także profile marki Absolut oraz partnerów mediowych na Facebooku oraz Instagramie – do wygrania wejściówki! Nie przegapcie tego! Do zobaczenia na Blue Night by Absolut! 

 

Więcej informacji oraz regulaminy konkursów na stronie www.bluenight.pl.

 

Konkurs i festiwal skierowane są wyłącznie do osób pełnoletnich. 

 

 

Źródło: PR Absolut

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl