28 Sep
Instinctive Beauty film Nuxe
Napisała Redakcja
 
Źródło: PR Nuxe

 

Nuxe & Benjamin Millepied przedstawiają film „Instinctive beauty”.

W 2017 marka Nuxe wyraźnie podkreśla swoją wyjątkowość, odkrywając nową wizję piękna na rynku często zdominowanym przez utarty i sztucznie stworzony ideał. Marka z dumą stoi przy swojej wyzwalającej i globalnej wizji urody - wizji, która w pełni uosabia znaczenie: „Instinctive Beauty”.

 

„Instinctive Beauty”  to wyzwalająca wizja piękna, które ma w sobie każda kobieta.  Jest czystą esencją marki Nuxe: pozwala kobietom nawiązać kontakt z własną, wewnętrzną, piękną naturą. 

 

Nuxe  to ukochana marka konsumentów na całym świecie. Dzięki swojemu innowacyjnemu podejściu i przyjaznym środowisku wyborom, w naturalny sposób zdobyła pozycję lidera w najważniejszych segmentach przemysłu kosmetycznego. Nuxe pozwala kobietom czuć się pięknie, bez tworzenia iluzji konwencjonalnego ideału piękna.

 

„Instynkt jest nową mocą. Siłą, którą wszyscy powinniśmy słuchać i ją wzmacniać, ponieważ prawdziwe piękno pochodzi z instynktu.”


Aliza Jabès CEO i założycielka Nuxe Group

 

Film reklamowy, który łamie kody piękna

 

Celem, który przyświecał twórcy filmu - Benjaminowi Millepied  - było pokazanie przebudzenia kobiety -  przebudzenie odrętwiałego ciała we wszechobecnym, ultranowoczesnym mieście, reprezentowanym przez doskonałe linie i surowe materiały.

 

Symbolem przebudzenia jest słońce, będące prawdziwym katalizatorem. To ono wyzwala energię i wzbudza potrzebę ruchu, aby poddać się mu i poczuć wolność przestrzeni. Promienie słoneczne pojawiają się na powierzchni, opływając kobiece ciało, twarz, rozświetlając jej wzrok, pieszcząc skórę od stóp do głów. Światło powoli się przesuwa i wyzwala uczucie przebudzenia. Wraz z tym, jej kobiecość kwitnie, ciało się napina, wygina w tył, a następnie odpręża. Jej gesty staja się żywsze, a jej oczy i wyraz twarzy - bardziej zmysłowy.

 

To poprzez ruch kobieta może nawiązać kontakt ze swoją prawdziwą naturą i instynktownym pięknem. Film zaprasza widza do doświadczania emocji kobiety i płynności jej gestów. Każdy z nich to żywy znak, przywołujący filozofię Nuxe, która ujawnia instynkt kobiecego piękna.

 

“Instinctive Beauty” zestawienie informacji:

 

Producet/ Reżyser: Benjamin Millepied                       
Długość filmu: 15’’ and 30’’
Lokalizacja: Diamond Ranch High School Pomona, California.
Muzyka w oryginale skomponowana przez: Sylvain Millepied.
Występuje: Allegra Preuss- aktorka, modelka, tancerka.
Menagerowie, Babel Agency:
Partner odpowiedzialny za Dział Reklamy: Gwendaline Chauvin,
Senior Brand Consultant:  Camille Moenne-Loccoz,
TV Producer Jeanne Halfon,
Creative Managers: Delphine Bommelaer and Nicolas Poirier- Millepied   
Dyrektor Artystyczny: Bertrand Fèvre 
Designer-Editor: Jérémy Souède
https://www.youtube.com/user: Laboratoire Nuxe
 
 

Benjamin Millepied:

 

Benjamin Millepied – poprzedni dyrektor Opery w Paryżu, choreograf i producent kilku filmów krótkometrażowych. W swojej pracy łączy różne środki wyrazu artystycznego – taniec, kino, fotografię, design i digital art.

 

Jego kariera nieustanie ewoluuje, kiedy w połowie lat 90. - a dokładnie w 1995 roku -  dołączył do New York City Ballet i zaczął zwracać na siebie uwagę. Więcej szczegółów
o Benjaminie zdradza film dokumentalny Relève, poświęcony jego pracy jako Dyrektorowi Opery Paryskiej.

 

W 2011  Millepid utworzył L.A. Dance Project, mające na celu tworzenie nowych projektów, ale też wspieranie współpracy pomiędzy największymi choreografami.

 

W 2012 Benjamin założył Amoveo Company, zgrupowanie artystów tworzących krótkie filmy, wśród których kilka on sam współtworzył. Millepied jest szerzej znany jako twórca choreografii do filmu „Czarny Łabędź” (2010), w którym sam również się pojawił.

 

Co według Ciebie jest uosobieniem instynktu?

 

Myślę, że instynkt to wolność, która pozwala słuchać swoich pragnień, aby stały się Twoim przewodnikiem. To także siła, która daje odwagę, pozwala pokonać strach i poczuć pewność siebie.

 

Czy  podążasz za instynktem?

 

Tak, każdego dnia, zarówno w moim życiu osobistym, jak i zawodowym. Tak też właśnie narodziła się marka Nuxe. Suchy olejek Huile Prodigieuse powstał z instynktu i potrzeby produktu poza istniejącymi normami. Produkt, który przełamywał granice, stał się ukochanym produktem kobiet na całym świecie.

 

Nuxe przedstawia nową wizję piękna. Czym jest „Instinctive Beauty” ?

 

Z instynktu rodzi się piękno. To jest właśnie “Instinctive Beauty” (Instynktowne piękno). To pewność siebie, którą masz w sobie, coś potężnego. W marce Nuxe, tworzenie produktu jest w zasadzie podążeniem za instynktem. Jesteśmy przekonani, że kobiety wiedzą co jest dla nich najlepsze, słuchając instynktu.

 

Dlaczego uważasz, że kobieta słuchająca instynktu jest atrakcyjna?

 

Ponad wszystko instynkt to pewność siebie, którą kobieta wyraża. Jest ona dumna ze swoich wyborów, zdeterminowana i ufająca swojemu instynktowi – po prostu atrakcyjna.

 

Dlaczego Benjamin Millepied?

 

Jako artysta oferuje wszystko. Lubię jego otwartość myślenia i nowoczesność tworzenia. On posiada wielki talent.

 

 

 

Źródło: PR Nuxe


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl