06 Dec
No Martini No Party
Napisała Redakcja
 
Źródło: PR Martini

 

No Martini No Party czyli celebracja we włoskim stylu z bąbelkami Martini Asti.

La dolce vita  czyli włoska radość życia to przepis na szczęście ukryte w prostocie codzienności, ale także celebracja ważnych momentów w życiu. Martini od lat wspiera włoskie zamiłowanie do świętowania, zaszczepiając w Polakach południowy sposób życia. Zbliżający się okres przygotowań do obchodów Nowego Roku i czas karnawału to tylko kilka z wielu okazji do imprezowych spotkań. Sylwestrowa zabawa do białego rana po raz pierwszy odbędzie się w wyjątkowych, industrialnych przestrzeniach Elektrowni Powiśle. Wspólne chwile z bliskimi warto uczcić, najlepiej wznosząc toast we włoskim stylu z bąbelkami Martini Asti. No Martini No Party!

 

Martini to jedna z najbardziej znanych marek alkoholowych na świecie, która niezmiennie wspiera kulturę celebracji. Poprzez obecność w ważnych momentach w życiu, zachęca do wspólnego świętowania wyjątkowych chwil. Włoska radość życia i towarzyszące jej toasty najlepiej smakują wzniesione oryginalnym smakiem bąbelków Martini Asti.

 

Pokaz Dawida Wolińskiego x Martini oraz impreza No Martini No Party

 

Celebracja we włoskim stylu to czas spędzany wspólnie w gronie przyjaciół i znajomych. Polacy także uwielbiają świętować i szukają pretekstu, by wspólnie wznieść toast! Najbliższą okazją do spotkania będzie pokaz Dawida Wolińskiego oraz zaplanowana zaraz po nim impreza pod hasłem No Martini No Party.

 

Projektant mody od lat związany z marką stworzył wyjątkową kolekcję inspirowaną stylem Martini. To trzy kobiece sukienki zaprojektowane z myślą o wieczornych wyjściach, oddające imprezowego ducha. Kreacje mają podkreślać kobiecość i wydobywać atuty sylwetki. Podbite cekinami, będą lśniły i błyszczały przy każdym najdelikatniejszym ruchu modelek. Party Dress Dawid Woliński x Martini są idealną propozycją na przywitanie Nowego Roku w wyjątkowej oprawie.

 

Po pokazie projektant wraz z marką Martini zaproszą na tańce przy dobrej muzyce, zabawie i kuluarowych rozmowach. Impreza No Martini No Party to idealny czas na wzniesienie kieliszków za la dolce vita! Toasty od lat kojarzą się z bąbelkami, a najlepiej smakują te z Martini Asti.

 

Obecnie na instagramowym profilu Dawida Wolińskiego trwa konkurs, w którym do wygrania są zaproszenia na pokaz oraz imprezę No Martini No Party, a także wyjątkowa sukienka na karnawał projektu artysty.

 

Impreza Sylwestrowa i powitanie Nowego Roku z Liestyle x Martini x Flirtini w Elektrowni Powiśle

 

Nowy Rok to wyjątkowe wydarzenie i najbardziej wyczekiwany wieczór ze wszystkich w całym roku. W tym, każdy może spędzić go w prawdziwie imprezowym stylu. Niezwykłe New Year’s Eve Party dla wszystkich miłośników dobrej zabawy pod hasłem No Martini No Party, szykuje Wujaszek Liestyle, znany z wyjątkowego zamiłowania do wieczornych spotkań, zarówno w domu, jak i w klubach. Sylwestrową noc zaplanował wspólnie z Martini, duetem DJskim Flirtini w asyście przyjaciół za DJką oraz barowym teamem Hocków Klocków. Goście powitają Nowy Rok w zupełnie nowej, uznawanej obecnie za najgorętszą lokalizacje na mapie Warszawy – Elektrowni Powiśle, która już wkrótce otworzy się na nowo i będzie dawać energię zarówno warszawiakom jak i turystom. Będzie to pierwsza impreza sylwestrowa w industrialnych, klimatycznych wnętrzach Elektrowni, zorganizowana jeszcze przed jej oficjalnym otwarciem. Jak co roku wielkiemu odliczaniu do północy będą towarzyszyły tradycyjnie bąbelki. Noc sylwestrową Wujaszek wraz ze swoimi gośćmi będzie celebrował razem z Martini Asti! Bo bez Martini przyjęcie się nie liczy! #NoMartiniNoParty

 

Każdy chętny może dołączyć do Wujaszka na imprezę Sylwestrową i celebrować Nowy Rok razem z Martini! Więcej szczegółów już wkrótce na wydarzeniu na Facebooku.

 

 

Źródło: PR Martini

 .

.

Ta strona zawiera treść przeznaczoną dla osób pełnoletnich. Czy masz skończone 18 lat?

.

.


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl