26 Nov
Konferencja TEDxWarsawWomen
Napisała Redakcja
 
Źródło: PR

 

TEDxWarsawWomen - kobieta w roku 2020 jest… nieustraszona.

 

TEDxWarsawWomen jest lokalnym, niezależnym wydarzeniem TEDx, organizowanym na licencji konferencji TED. Konferencja nastawiona jest na nowoczesne, inspirujące i prospołeczne idee, ważne dla współczesnych kobiet.

 

Konferencja TEDxWarsawWomen odbędzie się w sobotę 28 listopada o godz. 12.00 i potrwa blisko 4 godziny. Po raz pierwszy w historii odbędzie się w formule online. Nie zabraknie też miejsca na  interakcje z publicznością, komentarze na bieżąco oraz zadawanie pytań.

 

Dzięki transmisji w Player, wydarzenie będzie dostępne dla szerszej publiczności. Wyjątkowo w tym roku widzami będą mogły być osoby, nie tylko z Warszawy, czy z Polski, ale z całej Unii Europejskiej, gdzie działa player.pl, który jest ekskluzywnym partnerem transmisji online.

 

Hasłem tegorocznej edycji jest “Fearless”, czyli „nieustraszona”. Żyjemy w czasach wielkiej niepewności i zmian. Mimo wyzwań obejmujących każdą sferę naszego życia: zdrowie, emocje, zmiany społeczne oraz gospodarkę, to jest właśnie czas na to, aby się angażować i współtworzyć świat na nowo.

Kobieta “Fearless” pozostaje silna, pewna siebie i działa bez lęku. Chce dalej żyć odważnie, twórczo i sama definiować jak będzie zmieniać się jej życie.

 

Podczas tegorocznej edycji konferencji na scenie zobaczymy dwanaście mówczyń oraz mówców, którzy szerzą wartościowe idee zmieniające lokalny świat na lepsze. Reprezentują wybuchową mieszankę świata innowacji, biznesu, nauki, sportu i sztuki. W tym roku pojawi się też sporo trudnych tematów, o których mówi się niewiele, a kobiety często mierzą się z nimi same.

 

Oprócz świetnych mówców, na scenie pojawią się również wspaniali artyści. Będzie coś dla ciała i ducha. Spora dawka emocji, zdziwienia, śmiechu i wzruszeń gwarantowana.

 


"Z każdym rokiem podnosimy sobie poprzeczkę coraz wyżej. Jak zawsze, tak i w tym roku nie zabraknie doskonałych mówców, świetnych wystąpień, sztuki i ruchu. Będzie więc inspirująco i refleksyjnie, ale też motywująco i energetycznie." mówi Alicja Sekret, Head of Speakers TEDxWarsawWomen.

 

"Wiemy od naszych widzów, że podczas TEDxWarsawWomen czerpią inspirację, odwagę i siłę do realizacji swoich marzeń i celów. Po naszym wydarzeniu wracają do domu i czują, że to jest ten moment, kiedy w końcu zrealizują swoje marzenie... i często tak właśnie się dzieje!" - mówi Elena Pawęta, Head Organiser TEDxWarsawWomen.

 

Czy tak będzie i tym razem? Przekonamy się już niedługo.

 

Konferencja TEDx Warsaw Women 2020 odbędzie się online w sobotę 28 listopada o 12.00. W tym roku partnerem głównym wydarzenia jest TVN Grupa Discovery, a ekskluzywnym partnerem transmisji online serwis Player.

 

Bilety są już w sprzedaży: bit.ly/2IgN5JU

 

Więcej informacji można znaleźć na profilu wydarzenia TEDxWarsawWomen2020 na Facebooku https://www.facebook.com/events/3728639833814243

 

 

Źródło: PR

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl