11 May
Loteria Haribo „Słuchaj z radością"
Napisała Redakcja
 
Foto: Agnieszka Zięba TylkoStyl.pl

 

Od 1 maja do 30 czerwca 2021 Haribo organizuje loterię „Słuchaj z radością”, w której do wygrania jest ponad 1000 nagród muzycznych oraz nagroda główna – 30 000 zł.

Zakup promocyjny obejmuje wszystkie produkty Haribo, a prosty mechanizm loterii i atrakcyjne nagrody gwarantują doskonałą zabawę.


Loteria „Słuchaj z radością” wpisuje się w koncepcję komunikacyjną Haribo na 2021 rok, która prowadzona jest pod hasłem #zradością. Komunikacja ta jest ściśle związana z motto HARIBO: „Smak radości dla dzieci i dorosłych” i opiera się na wyjątkowych emocjach oraz niezwykłych doświadczeniach, które towarzyszą nam, kiedy sięgamy po żelki Haribo – to radość spożywania i dzielenia się z bliskimi. Działania podejmowane przez HARIBO pod hasłem #zradością mają także na celu pokazanie HARIBO jako marki podążającej za trendami, będącej blisko konsumentów i odpowiadającej na ich potrzeby.

 

Mechanika akcji jest prosta i nie wymaga dużego zaangażowania konsumentów. Aby wziąć udział w loterii „Słuchaj z radością” należy w dniach od 1 maja do 30 czerwca br. zakupić jeden, dowolny produkt HARIBO, zachować dowód zakupu, a następnie zarejestrować go na stronie www.sluchajzradoscia.pl i czekać na natychmiastową informację o wygranej! Wśród nagród znajduje się 500 kodów dostępu na 60 dni do platformy TIDAL, 400 głośników JBL i 150 bezprzewodowych słuchawek JBL. Dodatkowo, na koniec aktywacji, spośród wszystkich zgłoszeń wylosowane zostanie jedno, któremu przyznana zostanie nagroda główna w wysokości 30 000 zł.

 

Radość dzielenia się

 

Loteria „Słuchaj z radością” to doskonała okazja, by sięgnąć po nowości, które marka Haribo wprowadziła w tym roku. Jest smacznie i jeszcze bardziej różnorodnie. Spróbuj i podziel się z bliskimi!

 

Haribo Wummis w kwaśnym wydaniu

Popularne żelki-dżdżownice teraz dostępne są także w nowej wersji. Kwaśna posypka dodała im charakteru! Haribo Wummis Kwaśne nadal pozostają miękkie, owocowe i kolorowe, ale zyskały jeszcze ciekawszy smak. Teraz zaskoczą Cię na dłużej! Skosztuj z radością!

 

Haribo Miami Kwaśne – orzeźwiający smak, wegański skład

 

Smak radości Haribo dostępny jest teraz także w wersji wege. Haribo Miami Kwaśne ucieszą nie tylko wegan, ale wszystkich wielbicieli słodkości Haribo. Te owocowe żelki mają formę tęczowych pasków w super kwaśnej posypce. Jesteś weganinem i uwielbiasz żelki? Wybierz Haribo Miami Kwaśne z certyfikatem Vegan. Ciesz się wyjątkowym smakiem bez ograniczeń!

Haribo Squidgies - prawdziwa radość dla dzieci i dorosłych

 

Nowe żelki Haribo Squidgies mają unikalny kształt zabawnych kosteczek. W jednym opakowaniu znajdziesz je w sześciu wariantach. To wyjątkowo smaczna ekipa! Miękka konsystencja i pyszne – owocowe oraz mleczne – smaki, dają jeszcze więcej radości! Ucieszą dużych i małych wielbicieli Haribo.

 

Wybierz swój ulubiony smak radości Haribo i weź udział w loterii! Szczegóły na www.sluchajzradoscia.pl

 

 

Źródło: PR Haribo


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl