25 Apr
Swatch Nines 2023
Napisała Redakcja
 
Źródło: PR Swatch

 

Tegoroczna impreza Swatch Nines jest przykładem współpracy, podczas której sportowcy Swatch Proteam i inni zawodnicy połączyli siły z architektami, aby stworzyć innowacyjne przeszkody.

 

Szczyty Eiger, Mönch i Jungfrau wysokich Alp Berneńskich stworzyły niezwykłe tło dla filmów i zdjęć z udziałem gwiazd sportu oraz rodzących się talentów, wyruszających na stok, by dać wyraz nieposkromionej kreatywności. Wisienką na torcie była sobota, dzień dla publiczności, kiedy wszyscy chętni  mieli możliwość na własne oczy zobaczyć ewolucję, jaka dokonuje się w sportach zimowych.

 

Wspólny projekt i całkowicie nowy skatepark

 

Tegoroczna impreza Swatch Nines jest przykładem współpracy, podczas której sportowcy Swatch Proteam i inni zawodnicy połączyli siły z ekspertami od budowy toru i architektami, aby stworzyć innowacyjne przeszkody. W efekcie powstał najnowocześniejszy snow park, który rzuci sportowcom nowe wyzwania, pobudzając ich do niezwykłej kreatywności i umożliwiając sportowy rozwój. Niecierpliwie wyczekiwany w 2023 roku tor wyniósł organiczne kształty i futurystyczne linie na nowy poziom, proponując skocznie z progami skierowanymi we wszystkich kierunkach, umożliwiającymi ekscytujące występy grupowe. Niżej znajdowały się nowatorskie przeszkody, takie jak tunele i półkule, otaczające niesamowity Swatch Nines Skate Bowl i zachęcające sportowców do odkrywania nowych tras przejazdu i dowolnego łączenia ewolucji. Pełną wersję toru Swatch Nines obejrzeć można na YouTube oraz Instagramie.

 

Mistrzowie sportów zimowych i nie tylko, z całego świata

 

Swatch Proteam silnie zaznaczył swoją obecność dzięki plejadzie sportowców z całego świata. Na śnieżnym torze zobaczyliśmy szwajcarskiego snowboardzistę Pata Burgenera, kanadyjską snowboardzistkę Laurie Blouin, szwajcarskiego narciarza Nico Vuigniera oraz kanadyjskiego narciarza Maxa Moffata. Na Swatch Nines Skate Bowl byliśmy świadkami niezwykłych wyczynów ze strony kanadyjskiego skateboardzisty Andy’ego Andersona, brytyjskiego kolarza górskiego Sama Pilgrima oraz francuskiego mistrza flatland BMX Matthiasa Dandois.

 

Kompletna lista zawodników, którzy wzięli udział w wydarzeniu, dostępna jest na stronie internetowej Swatch Nines (https://www.thenines.cc).

 

 

Źródło: PR Swatch


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl