26 Apr
Akcja Alkmie „Be brave, be creative”
Napisała Redakcja
Dział Pro Bono
 
Juztyna Żukowska-Bodnar, współzałożycielka Alkmie . Źródło: PR Alkmie

 

Kosmetyki Alkmie zostały stworzone aby dawać radość, budować pewność siebie, sprawiać aby każdy dzień był wspanialszy.

 

Fundamentem powstania firmy było marzenie, które opierało się na niestandardowym podejściu do tworzenia produktów kosmetycznych.

 

„(R)evolution Mindset" oznacza niezwykłe, wręcz rewolucyjne, nastawienie do podejmowanych wyzwań. Jest to idea, gdzie nie hierarchia, ale świetny pomysł zarządza przedsięwzięciem - efektem są najlepsze produkty. Nowy logotyp marki ALKMIE ( czyt. Alkmi), który utożsamia te założenia.

 

Ta zmiana łączy się ze startem akcji „Be brave, be creative”, która wspiera i propaguje odważne podejście do realizacji własnych marzeń i pasji.

 

Alkmie to firma stworzona przez kobietę, dla której tworzenie unikalnych kosmetyków stało się życiowym celem i wielką radością. Wraz z nadejściem wiosny rozpoczynamy akcję „Be brave, be creative” - szukamy i wspieramy kobiety z podobną pasją tworzenia, które wyrażają siebie poprzez swoje prace, pomysły, talent.  Pragniemy poznać ich historie i zaprosić do współpracy, mamy wspólny cel: pokazanie, że wewnętrzna siła, która jest w każdej kobiecie, ma moc urzeczywistniania zmian.

 

 

Według współzałożycielki marki Justyny Żukowskiej-Bodnar, Alkmie jest jak kobieta: nie wpisuje się w konwenanse, ma wiele wymiarów i potrzeb. Zespół również w znacznej mierze stanowią kobiety. Razem z Justyną, która tworzy produkty, receptury i nieustannie śledzi światowe trendy w branży, w Alkmie pracują specjalistki, które dbają o każdy szczegół, począwszy od oryginalnych nazw i rzetelnych opisów, aż po skrupulatnie zaplanowane dodatki i detale. Nad pięknym designem opakowań czuwają graficzki marki, a do gościnnych projektów są zapraszane artystki: rysowniczki, ilustratorki czy tatuatorki. Każdy produkt to indywidulany projekt tworzony z pasją.

 

Dlatego Alkmie poprzez akcję „Be brave, be creative” chce wspierać i promować kobiety, dla których tworzenie jest równie ważne oraz inspirować te, które jeszcze nie odważyły się na realizację marzeń.

Chcemy udowodnić, że postępowanie zawsze w zgodzie ze sobą, konsekwentne dążenie do celu i spełnianie marzeń, takich, które potencjalnie wydają się niemożliwe do zrealizowania, mogą sprawić, że życie będzie pełne twórczej radości. Kreowanie małej części świata, na którą mamy wpływ, daje niesamowitą satysfakcję mówi Justyna Żukowska-Bodnar, współzałożycielka marki Alkmi.

 

Przez najbliższe miesiące na social mediach Alkmie będziemy szukać osób, które zdecydowały się na zmianę i zaczęły podążać własną drogą. Zgłaszać je mogą zarówno followersi, którzy chcą pomóc lubianej przez siebie twórczyni albo same zainteresowane.  Branża nie ma znaczenia – to może być projektowanie torebek czy sukienek, szycie pledów, robienie nietuzinkowych mebli czy stworzenie ciekawej aplikacji. Warunkiem udziału jest, by produkt był oryginalny i niepowielony oraz by firma była albo na początku drogi biznesowej.

 

 

Każde zgłoszenie wysyłane mailem na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. lub zgłoszone w wiadomości prywatnej na SM, zostanie rozpatrzone przez nasze jurorki: Justynę Żukowską-Bodnar, dziennikarkę, blogerkę i Ambasadorkę Alkmie Beatę Sadowską oraz laureatkę miesiąca. Wybrana twórczyni przez miesiąc będzie przedstawiona na profilach marki w social mediach, gdzie opowie o swojej twórczości, produktach i filozofii życia. Będzie też testerką wybranych kosmetyków Alkmie.

 

Akcja „Be brave, be creative” ruszała 8 kwietnia i będzie promowana w mediach społecznościowych marki Alkmie, dziennikarki Beaty Sadowskiej oraz artykułach na portalach online.

 

 

Źródło: PR Alkmie

 

 


Kategorie:

Dodaj komentarz