07 Nov
Zegarki Swatch i The Simpsons
Napisała Redakcja
Dział Styl
 
Źródło: PR Swatch

 

Bierz, póki jeszcze gorący! Na rocznicę serialu „The Simpsons” Swatch przedstawia doskonały zegarek inspirowany tradycyjnymi amerykańskimi pączkami

 

Jeśli szukasz smacznej przekąski, to w niektóre dni najlepszym wyborem jest okrągły pączek z dziurką, czyli donut. Z tego względu Swatch świętuję rocznicę serialu The Simpsons („Simpsonowie”) specjalnym zegarkiem, który będzie się słodko kojarzył zarówno miłośnikom serialu The Simpsons, jak i zegarków Swatch.

 

Seconds of sweetness to żartobliwy i prawie jadalny hołd dla kultowego, amerykańskiego donuta pokrytego różowym lukrem, którego każdy kojarzy z Homerem Simpsonem. Z pewnością wprowadzi cię w dobry nastrój i wywoła uśmiech na twarzy.

 

Ten pyszny czasomierz ma tarczę w kształcie tradycyjnego amerykańskiego pączka z posypką, z którego ktoś odgryzł komicznie wielki kęs. Pączek – a raczej zegarek – jest pokryty różowym lukrem i wielobarwną posypką sięgającą do paska, umieszczonymi na dobrze znanym żółtym tle. Na szlufce znajduje się logo serialu The Simpsons, a samo opakowanie też stanowi ukłon w kierunku niepokornego humoru i zmyślnych wypowiedzi, jakich używa się w serialu.

 

Ten wyborny zegarek jest dostępny w wybranych krajach jako SwatchPAY!, co oznacza, że można zapłacić za pączki jednym ruchem ręki!

 

Seconds Of Sweetness i Seconds Of Sweetness Pay! To doskonały gadżet dla miłośników serialu, a także wszelkich słodyczy – od 2 listopada będzie dostępny w sklepach Swatch i na stronie internetowej swatch.com, przypominając o rozpoczynającym się tego dnia rekordowym, trzydziestym piątym sezonie The Simpsons.

 

Miłośnicy zegarków Swatch i animowanego serialu The Simpsons będą zachwyceni Seconds Of Sweetness, który jest zaledwie smakowitą przystawką! The Simpsons i Swatch mają wyborne plany na najbliższą przyszłość, a wtedy cała rodzina ustawi się w kolejce! Pamiętaj, choć to nie Tłusty Czwartek, warto kupić sobie pączka.

 

 

Źródło: PR Swatch


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl