06 Feb
Swatch i The Simpsons na Walentynki
Napisała Redakcja
Dział Styl
 
Źródło: PR Swatch

 

Swatch zakochał się w The Simpsons i okazuje to szczególnie w Walentynki.

 

Oto idealny prezent dla wszystkich zakochanych (w The Simpsons i nie tylko).

 

Do zakochania jeden krok a Swatch nie mógł przepuścić takiej okazji do przeżycia romantycznego Dnia Zakochanych z The Simpsons. Ty też pokochasz dwa urocze nowe wzory z członkami uwielbianej przez wszystkich rodzinki. Czy można lepiej okazać drugiej osobie, że nam na niej zależy, niż za pomocą wizerunku jednego z najbardziej kultowych małżeństw: Homera i Marge Simpson?

 

Historia niesłabnącego uczucia Homera i Marge jest inspirująca. W modelu Sweet Embrace zegarka Swatch New Gent, szczęśliwa para przedstawiona jest w romantycznym uścisku, który z pewnością wywoła falę ciepłych emocji i zmiękczy serce niejednego fana.

 

Dla tych, którzy mają nadzieję, że serce ich wybranki/wybrańca przeszyje strzała Amora, mamy zegarek Angel Bart z wizerunkiem Barta i jego procy na idealnym modelu Gent. Kiedy Bart zatrzepoce skrzydełkami, aby zjednać dla Ciebie osobę, którą kochasz, jej serce zabije żywiej. Łobuzerski i niezmiennie uroczy, jest idealnym skrzydlatym sprzymierzeńcem na Dzień Zakochanych.

 

Niezależnie od tego, czy Walentynki staną się okazją do uczczenia miłości Twojego życia, wyrażenia skrywanego uczucia, czy też okazania miłości rodzinie, Swatch stworzy serdeczną atmosferę, która pomoże Ci cieszyć się chwilą i wywoła uśmiechy na twarzach bliskich.

 

Sweet Embrace oraz Angel Bart to idealne akcesoria, które pokochają zarówno fani Swatch, jak i The Simpsons, i które dostępne będą w sklepach Swatch oraz na swatch.com od 18 stycznia.

 

A jeśli podobają Ci się te modele, poczekaj na asy, jakie Swatch i The Simpsons jeszcze kryją w rękawie.

 

 

 

Źródło: PR Swatch


Kategorie:
Login to post comments

Projekt Studiom4.pl