23 Jan
Kolekcja Swatch Power Of Nature
Napisała Redakcja
Dział Styl
 
Źródło: PR Swatch

 

Kolekcja, która zamyka w sobie magię wodospadu, pustyni, ośnieżonych górskich szczytów i lasu.

 

W nowej kolekcji zegarków Swatch zawarł wyjątkową moc natury, której wspaniałe dzieła po raz kolejny stały się inspiracją. Każdy z tych cudów przyrody – wodospad, pustynia, ośnieżone szczyty gór oraz las – powstawał z czasem, przez co stanowi swego rodzaju pomost pomiędzy teraźniejszością i przeszłością, budząc respekt i podziw. Nic nie może się równać z doświadczeniem obcowania z naturą.

 

Dzięki niepowtarzalnym elementom natury, odwzorowanym w innowacyjnych detalach i teksturach na tarczach i paskach, zegarki harmonijnie łączą w sobie przydatność i piękno, a jednocześnie są bardzo stylowym dodatkiem. Szwajcarska jakość, wodoodporność, trwałość, wygoda i funkcjonalność są zawarte w każdym modelu z kolekcji Swatch Power Of Nature, aby zapewnić użytkownikowi radość, siłę i powiew świeżości!

 

Wodospady

 

Wskocz i zanurz się w potężnej kipieli wodospadu. Ten ożywczy, pobudzający, przepiękny cud natury został odwzorowany w unikatowym wzorze „spadających kropel” na tarczy. To, co z bliska wydaje się gęstwiną kropek i kresek tworzących falisty deseń, przywodzi na myśl szybki i swobodny przepływ wody. Świeża, czysta, chłodna paleta barw zabierze Cię do samego źródła. Poczuj bryzę i chwytaj dzień!

 

Pustynia

 

Toczące się, majestatyczne wydmy, falistości, wzory pisane wiatrem i nieskończone ilości piasku. Ogrom i bezkres pustyni są niemal niewyobrażalne, jej potęga zachwyca, a burze piaskowe budzą respekt. Swatch poskromił moc pustyni, tworząc spokojne, kompaktowe tarcze o oryginalnym piaskowym wykończeniu. Paski o kontrastujących fakturach subtelnie odzwierciedlają złożoność tych terenów.

 

Las

 

Poczuj uspokajającą moc lasu, kąpiąc się w jego zieleni. . Baldachim z wysokich drzew tworzy nad głowami niezwykłe źródło światła, które potrafi być zarówno mroczne i chłodne, jak i ciepłe, skąpane w promieniach słońca. Duże, okazałe, solidne koperty oraz naturalne, ziemiste odcienie pasków tworzą idealne tło dla różnobarwnych wzorów na tarczy. Wypukły wzór tarczy przywodzi na myśl żar ogniska, opadłe liście pod stopami, krople deszczu na drzewach oraz wszystkie maleńkie elementy ekosystemu, które wspólnie tworzą las.

 

Ośnieżone szczyty

 

Chłoń świeżość górskiego powietrza pośród stromych zboczy, strzelistych szczytów i mroźnych lodowców. Ośnieżone wierzchołki budzą pragnienie, by je zdobywać, a jednocześnie obezwładniają swoim niezrównanym pięknem. Unikatowe, pełne złożonych i kontrastujących struktur tarcze w mroźnych odcieniach odwzorowują skaliste granie i ośnieżone stoki oraz ślady bieżnika opon na gładkich, oszronionych powierzchniach. Trójwymiarowe tarcze wprowadzają głębię i perspektywę, podczas gdy koperty ze stali nierdzewnej i materiału Bioceramic dopełniają lekką, lecz solidną stylistykę. Uwolnij się od banalności, powitaj to co niezwykłe i pozostaw ślad radości i inspiracji gdziekolwiek się pojawisz. Ze Swatch, każda sekunda jest świętem, a każda minuta szansą na przeżycie niezapomnianych chwil. Nic nie może równać się z doświadczeniem obcowania z naturą. Natura ma zniewalającą moc. Kolekcja Swatch Power Of Nature prezentowana jest w specjalnym opakowaniu przeznaczonym do recyklingu.

 

Jest dostępna na swatch.com i w wybranych sklepach stacjonarnych Swatch od 18 stycznia 2024 roku.

 

 

Źródło: PR Swatch


Kategorie:
Login to post comments

Projekt Studiom4.pl