21 May
Swatch i The Simpsons dla uczniów i studentów
Napisała Redakcja
Dział Styl
 
Źródło: PR Swatch

 

Swatch oraz The Simpsons przedstawiają prezent z okazji ukończenia szkoły, który zachwyci absolwenta.

 

Najnowsze uzupełnienie kolekcji The Simpsons jest pierwszym w historii Swatch zegarkiem dla wzorowych uczniów i studentów.

 

Swatch ma idealny sposób na uczczenie tak ważnego wydarzenia, jakim jest ukończenie szkoły i z dumą wprowadza najnowszy zegarek w kolekcji The Simpsons, Class Act. Podczas gdy klasy na całym świecie z dumą świętują zakończenie roku szkolnego 2024, Ty przegotuj prezent z klasą: zegarek z Lisą Simpson w stroju absolwenta na tarczy, niosącą stos ulubionych książek. Wyprzedzająca swój czas i dojrzała ponad wiek Lisa jest dumą rodziny, co zawdzięcza żywej inteligencji, spokojowi i zrównoważonemu charakterowi.

 

W tle tego modelu GENT 34 mm widoczny jest fiolet, kojarzący się z absolwentami amerykańskich szkół średnich. Lisa stoi po prawej stronie tarczy, natomiast po lewej są działania matematyczne, które trzeba wykonać, żeby odczytać godzinę. To ukłon w stronę zapracowanych uczniów w dzień ukończenia przez nich nauki. Zegarek Class Act jest w niektórych krajach dostępny także w wersji z funkcją SwatchPAY!, umożliwiającą dokonywanie bezpiecznych płatności ruchem nadgarstka.

 

Class Act oraz Class Act Pay! to znakomite propozycje dla świeżo upieczonych absolwentów czy wzorowych uczniów i będą dostępne w salonach firmowych Swatch na całym świecie oraz na swatch.com od 2 maja. Fani Swatch i serialu The Simpsons ku swojej radości mają już niezłą kolekcję zegarków do wyboru. Obserwuj nas, bo marka Swatch nadal celebruje The Simpsons. W tej kolekcji zawsze możesz liczyć na coś jeszcze bardziej zaskakującego.

 

Źródło: PR Swatch


Kategorie:
Login to post comments

Projekt Studiom4.pl