04 Jun
Swatch Olympic Games Paris 2024
Napisała Redakcja
Dział Styl
 
Źródło: PR Swatch

Stylowy hołd dla sportów akcji z kolekcją Olympic Games Paris 2024.

 

Igrzyska Olimpijskie to wielkie wielokulturowe święto przyciągające zawodników i miłośników sportu z całego świata, gotowych wspólnie celebrować uniwersalne wartości, takie jak innowacja, integracja i różnorodność.

 

Swatch po raz kolejny upamiętnia to wydarzenie serią stylowych i sportowych zegarków, poświęconych niektórym z najnowszych olimpijskich sportów akcji.

 

Przy okazji Igrzysk Olimpijskich Paris 2024 zadebiutują reprezentanci kolekcji Olympic Games Paris 2024: Blue Heelflip, Green Backside Wave oraz Purple Rollshot. Modele te, podobnie jak przypisane im sporty, są wyrazem kreatywności i wznoszenia się ponad przeciętność. A przy tym oddają naszą pasję do sportów, które kochamy.

 

Reprezentant skateboardingu, Blue Heelflip, to 42 mm model New Chrono w głębokich odcieniach błękitu, z różową wskazówką godzinową i minutową oraz wskazówką sekundową w złotym kolorze. Funkcja chronografu pozwoli Ci mierzyć czas podczas rywalizacji w skateparku lub własnej codziennej aktywności sportowej. Zegarek w klasycznej stylistyce Swatch jest wyrazem stylu, który dominuje tego lata – i o wiele dłużej.

 

Green Backside Wave o matowej, ciemnozielonej kolorystyce, ze spodnią częścią paska w kontrastującym różowym kolorze, jest wyrazem zamiłowania do surfingu. Na szlufce znajduje się symbol surfingu obowiązujący podczas tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. Ten model New Gent Biosourced w rozmiarze 41 mm jest dostatecznie smukły, by zmieścić się pod pianką, a jednocześnie dostatecznie duży, by wyróżniać się i przyciągać spojrzenia podczas rywalizacji na desce lub podziwiania sportów wodnych z brzegu.

 

I w końcu Purple Rollshot, reprezentujący siatkówkę i siatkówkę plażową, noszący na szlufce symbol tej dyscypliny sportowej. Klasyczny 34 mm model Swatch Gent Biosourced w soczyście liliowych i żywo różowych barwach ozdobi drobniejszy nadgarstek bez jakichkolwiek kompromisów w zakresie stylu. Wygląda świetnie zarówno na boisku w samym centrum akcji, jak i na trybunach, gdy w emocjach śledzisz rozgrywki.

 

Kolekcja Swatch Olympic Games Paris 2024 powstała po to, by oddać hołd sportom oraz pozwolić Ci na stylowe wyrażanie siebie i czasu tego lata – niezależnie od dyscypliny sportu, która skradła Twoje serce. Kolekcja będzie dostępna online na całym świecie oraz w wybranych sklepach stacjonarnych we Francji od 30 maja.

 

 

Źródło: PR Swatch


Kategorie:
Login to post comments

Projekt Studiom4.pl