30 Nov
Praktyczny prezent dla niej od Braun
Napisała Redakcja
Dział Styl
 
Źródło: PR Braun

 

Czas Świąt to jeden z najważniejszych momentów w roku ponieważ spotykamy się z najbliższą rodziną, przyjaciółmi, osobami, o które troszczymy się najbardziej.

 

Z okazji Świąt chcemy im podarować prezenty, które nie tylko zaskoczą, ale i pokażą jak dobrze ich znamy. Aby ułatwić podjęcie decyzji marka Braun przedstawia listę prezentów, z której każdy będzie trafionym wyborem.

 

Zestaw do depilacji i oczyszczania twarzy Braun Face SkinSpa. Urządzenie łączy delikatną depilację z dokładnym oczyszczaniem twarz i pozwala przygotować skórę do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych. W eleganckim  zestawie każda z Pań znajdzie aż cztery rodzaje wymiennych szczoteczek: standardową, do skóry wrażliwej, do peelingu i końcówkę gąbkę. Braun Face SkinSpa 851.

 

Braun Silk-expert IPL to rozwiązanie, które spełni marzenie kobiet o idealnie gładkiej skórze na długo. Dzięki zaawansowanej technologii SensoAdapt™ urządzenie samodzielnie bada koloryt skóry i dopasowuje intensywności światła. Jest idealny, także dla kobiet o skórze wrażliwej ponieważ dodatkowo posiada 3-stopniową regulację mocy, która daje  całkowitą kontrolę nad zabiegiem. Braun Silk-expert IPL może wygenerować około 300 000 błysków, więc wystarcza aż na 15 lat użytkowania na całym ciele. Idealny do zabiegów depilacji w domowym zaciszu. Braun Silk-expert IPL BD5009.

 

Depilator Braun Silk-épil 5 ze szczoteczką do twarzy to ideale rozwiązanie dla młodych dziewczyn, które dopiero wchodzących w świat depilacji. Opcja usuwania włosków zarówno na sucho jak i w wodzie pozwala na dopasowanie depilacji do indywidualnych potrzeb. Ciepła woda pomaga zrelaksować skórę, co z pewnością podnosi komfort zabiegu. Kolorowa, wygodna i antypoślizgowa rączka daje pełną kontrolę podczas zabiegu nawet pod prysznicem. W świątecznym zestawie znajduje się także szczoteczka do oczyszczenia twarzy. Braun Silk-épil 5 539.

 

Depilator Braun Silk-épil 9 SkinSpa z dwiema szczoteczkami do eksfoliacji ciała to połączenie 3 zabiegów w 1 urządzeniu. Ten depilator posiada o 40% szerszą głowicę, co sprawia, że depilacja ciała jest o wiele szybsza. W zestawie oprócz depilatora i dodatkowych nasadek znajdują się dwie szczotki do ciała. Niebieska szczoteczka do głębokiego peelingu ogranicza wrastanie włosków, a szczotka w kolorze fioletowym wyraźnie poprawia wygląd skóry, nadając jej jedwabistą gładkość. Braun Silk-épil 9 SkinSpa 9961.

 

Źródło: PR Braun

 

 

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl