18 Sep
Babie lato z Mionetto Prosecco
Napisała Redakcja
Dział Styl
 
Źródło: PR Mionetto

 

Ciepłe promienie zachodzącego słońca i babie lato… To znak, że już jesień.

Chodź z nami na taras, usiądź z przyjaciółką na miękkich fotelach. Zapal świece i sięgnij po kieliszek Mionetto Prosecco! Ciesz się ciepłymi promieniami słońca na twarzy i przywitaj jesień.

 

Mionetto Prosecco to fascynacja i miłość do Włoch celebrowana i dopieszczana już od 130 lat.

 

Owocowe aromaty z akcentami gruszki i jabłka oraz cytrusów, tworzą doskonałą harmonię smaku. Ponadto charakterystyczny dla Prosecco szczep Glera z regionu Treviso, poddawany procesowi fermentacji pod okiem Mistrza Piwnic Mionetto sprawia, że wino jest bogate, ale proste, wyrafinowane, ale nie buzujące zbędnym snobizmem. Właśnie takie jest Mionetto Prosecco - lekkie, odświeżające i cudnie owocowe! Wszystko to sprawia, że pasuje na każda okazję: od rodzinnego obiadu, aż po wystawne bale i uroczystości.

 

Wino musujące najlepiej smakuje podane w temperaturze 6 - 10 stopni C. Doskonałe jako aperitif, jak i w postaci drinka z musem z ulubionych owoców. Świetnie pasuje do wykwintnych dań takich jak ostrygi, kalmary i inne owoce morza. Mionetto Prosecco to doskonała alternatywa dla tradycyjnych, często ciężkich win, od których odróżnia się niesamowitą lekkością i orzeźwiającym smakiem. Znakomicie wpisuje się w każde spotkanie towarzyskie, nadając mu elegancji i kunsztu, bez zbytecznego blichtru.

 

Cena butelki: ok. 35 zł.

 

 

Źródło: PR Mionetto.

.

Ta strona zawiera treść przeznaczoną dla osób pełnoletnich. Czy masz skończone 18 lat?

.

.

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl