15 Nov
Przedświąteczne porządki z Janem Niezbędnym
Napisała Redakcja
Dział Styl
 

 

Przed nami okres przedświątecznych porządków i wypieków. Abyśmy jednak nie czuli się samotni, Jan Niezbędny biegnie nam z pomocą.

Wśród oferowanych produktów znajdziemy wszystko czego potrzebujemy, aby przygotować się na ten specjalny czas.

 

Przedświąteczne porządki

 

Rękawice

 

Jan Niezbędny, rękawice aloesowe, cena: ok. 4,00 PLN.

 

Dzięki łagodzącym i nawilżającym właściwościom aloesu chronią i pielęgnują dłonie. Są doskonałe przy wszelkich pracach w domu i ogrodzie, a specjalna bawełniana wyściółka ułatwia zakładanie i ściąganie rękawic. Nie pozostawiają na dłoniach nieprzyjemnego zapachu. Dostępne w rozmiarach S, M, L. 

 

Jan Niezbędny, rękawice domowe, cena: ok. 4,00 PLN.

 

Dostępne w kolorze żółtym w trzech rozmiarach: L - duże, M - średnie, S - małe. Wykonane są z naturalnego lateksu, wewnątrz wyściełane bawełną. Przeznaczone do wszelkich prac w domu i w ogrodzie. Chronią dłonie przed działaniem detergentów, brudem czy skaleczeniami.

 

Jan Niezbędny, rękawiczki nitrylowe, cena: ok. 5,00 PLN.

 

Rękawiczki nitrylowe to połączenie wysokiej jakości i funkcjonalności. Doskonale dopasowują się do dłoni, a po ich zdjęciu nie pozostawiają na dłoni żadnego zapachu. Nadają się zarówno do prac domowych jak i kuchennych. Większość profesjonalnych kucharzy używa w swojej kuchni właśnie takich rękawiczek. Mogą ich używać osoby uczulone na lateks. Występują w dwóch rozmiarach: M i L.

Jan Niezbędny, rękawiczki z długim mankietem, rozm. M, cena: ok. 8,00 PLN.

 

Długi mankiet zabezpiecza rękawy ubrania przed przemoczeniem, natomiast specjalna bawełniana wyściółka ułatwia zakładanie i ściąganie rękawic i zapobiega poceniu się dłoni, doskonałe przy wszelkich pracach w domu i ogrodzie, bardzo atrakcyjny, czerwony kolor. Poza tym, są grube i wytrzymałe.

 

Ściereczki

 

Jan Niezbędny, magiczna ściereczka bambusowa, cena: ok. 8,00 PLN.

 

Ściereczka wykonana w 95% z ekologicznych, naturalnie antybakteryjnych włókien bambusowych. Na mokro świetnie usuwa tłusty, kuchenny brud  bez konieczności stosowania detergentów. Na sucho można jej używać do odkurzania różnych powierzchni – przestrzenna struktura ściereczki zatrzymuje w sobie kurz. Dostępna w trzech żywych, atrakcyjnych kolorach.

 

Jan Niezbędny, ściereczka z mikrofibry do mycia okien, cena: ok. 7,50 PLN.

 

Dzięki specjalnej strukturze bardzo skutecznie usuwa nawet silny brud z szyb i framug okiennych. Jest bardzo chłonna – idealnie nadaje się do dużych powierzchni, poza tym, nie wymaga stosowania detergentów i nie pozostawia smug na czyszczonej powierzchni.

 

Jan Niezbędny, rękawica do kurzu i sierści, cena: ok. 10,00 PLN.

 

Dzięki dużej powierzchni czyszczącej szybko pozbędziesz się kurzu i sierści z ubrań, mebli tapicerowanych, siedzeń w samochodzie. Idealnie nadaje się do pluszu, weluru, wełny i innych tkanin. Rękawica ma otwory na kciuk z obydwu stron – wygodnie mogą używać jej osoby prawo- i leworęczne.

 

Jan Niezbędny, ściereczki nasączane antybakteryjne, cena: ok. 7,00 PLN.

 

Ściereczki idealnie nadają się nie tylko do czyszczenia ale także do szybkiej i skutecznej dezynfekcji różnych powierzchni m.in. w łazience, ubikacji, kuchni. Mogą być stosowane do powierzchni mających kontakt z żywnością.

 

Jan Niezbędny, ściereczki nasączane uniwersalne, cena: ok. 7,00 PLN.

 

Szybko i łatwo usuwają kurz i brud pozostawiając świeży zapach. Doskonałe do sprzątania w całym domu – salonie, kuchni czy łazience.

 

Mopy/Myjki

 

Jan Niezbędny, mop płaski rotacyjny MAXI, cena: ok. 199,00 PLN.

 

Największy mop płaski rotacyjny na rynku! Jego wykonany z mikrofibry wkład ma aż 440 mm długości,  dzięki czemu błyskawicznie myje duże powierzchnie. Niezawodnym rozwiązaniem są dwie oddzielne komory do płukania i suszenia, które dzięki opatentowanej technologii pompy odśrodkowej, umożliwiają efektywne odwirowywanie wody.

 

Jan Niezbędny, myjka do okien 2w1, cena: ok. 20,00 PLN.

 

Myjka do okien 2w1 - mokra gąbka myje szybę, a strona z gumy usuwa brud i wodę. Myjkę możesz ustawić pod różnym kątem względem drążka.

 

 

Źródło: PR Jan Niezbędny


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl