28 Nov
Jak pachną święta?
Napisała Redakcja
Dział Styl
 
Źródło: PR Barwa

 

Perfekcyjne kompozycje zapachowe kosmetyków do wnętrz Perfect House sprawią, że zimowy czas nabierze wyjątkowej, świątecznej atmosfery.

Seria produktów do pielęgnacji domu, wyróżnia się nie tylko idealnie zaprojektowanymi opakowaniami, dającymi możliwość swobodnej ekspozycji w domowej przestrzeni, ale również jest niezastąpiona przy usuwaniu nawet najtrudniejszych zabrudzeń. Stosowanie produktów Perfect House zapewnia niepowtarzalną, magiczną atmosferę w domu, w którym chcemy pozostać jak najdłużej.

 

Perfect House Ironing – wyjątkowy zapach przy rodzinnym stole

 

Formuła wody do prasowania Perfect House zawiera specjalny roślinny składnik, który nie tylko zmiękcza tkaniny, ale także chroni ich włókna i kolor. Produkt nadaje się do stosowania na różnego typu materiały: bawełnę, len, jedwab czy syntetyki. Ułatwia prasownie nawet bardzo trudnych zagnieceń. Już pierwsza aplikacja wody do prasowania Ironing pozostawia na tkaninach elegancki zapach na długi czas.

Cena: około 11.99 PLN .
Pojemność: 500 ml.

 

Perfect House Wood Floor –  podłoga wolna od zabrudzeń

 

Delikatna formuła kremowego płynu nabłyszcza i pielęgnuje drewniane powierzchnie nie pozostawiając smug i zacieków, dodatkowo zabezpieczając drewno przed nowymi zabrudzeniami. Nadaje intensywny połysk, odświeża kolor, pozostawia przyjemny zapach.

Cena: około 14.99 PLN .
Pojemność: 500 ml.

 

Perfect House Kitchen  –  szybka pomoc w przedświątecznych porządkach

 

Płyn o świeżym, lekkim zapachu nie wymaga silnego szorowania. W przypadku bardzo silnych zabrudzeń, należy nałożyć preparat na plamę, odczekać 10-15 minut, a następnie wystarczy przetrzeć. W przypadku stosowania preparatu na stal nierdzewną lub kamień naturalny – po zastosowaniu należy spłukać wodą.

Cena: około 11.99 PLN.
Pojemność: 500 ml.

 

Perfect House Dishes  –  czyste i lśniące naczynia

 

Niezwykle wydajny płyn do mycia naczyń, a także silnych zabrudzeń i przypalonych garnków czy patelni. Naczynia są perfekcyjnie czyste, błyszczące, bez smug, a dodatkowo płyn jest delikatny dla skóry dłoni.

Cena: około 7.49 PLN.
Pojemność: 500 ml.
 

Perfect House Perfume – perfumy dla Twojego domu

 

Perfect House Perfume to perfumy do wnętrz przeznaczone do stosowania  zarówno na całe wnętrza, jak i miejscowo: na pościel, zasłony, koce i ubrania. Nonszalancki zapach zamknięty w designerskim opakowaniu to zasługa połączenia wyrafinowanych nut zapachowych: jaśminu, cyklamenu, irysa czy ylang-ylang. Nie pozostawia śladów na meblach i tkaninach.

Cena: około 24.99 PLN;
Pojemność: 500 ml.
 
 
 
 
Źródło: PR Barwa

 


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl