13 Feb
Dafi z miłości do wody
Napisała Redakcja
Dział Styl
 
Źródło: PR Dafi

 

Święto Zakochanych to czas, w którym chcemy podziękować ukochanym za ich obecność, miłość troskliwość, ale to przede wszystkim moment, w którym chcemy podkreślić nasze uczucie do drugiej osoby.

Kiedyś wysyłaliśmy „Walentynki” te własnoręcznie wykonane lub zakupione, ale ze specjalną dedykacją. Obecnie zapominamy o takiej formie, ale nadal celebrujemy dzień 14 lutego, starając się obdarować wyjątkową dla nas osobą prezentem od serca.

 

Marka Dafi przygotowała z okazji Dnia Zakochanych zestaw dwóch butelek filtrujących o pojemności 0,5l w trzech wariantach kolorystycznych.

 

Butelka filtrująca Dafi została zaprojektowana i wyprodukowana w Polsce. Jej wymiary i ergonomiczna budowa, pozwala mieć ją zawsze przy sobie. Wydajność filtra* to 150l wody

 

 

miesięcznie, czyli 300 butelek wody w plastikowych opakowaniach, dzięki butelce Dafi zadbasz o środowisko.

 

To oryginalny bardzo praktyczny prezent, dzięki którem zarówno my, jak i nasza sympatia będziemy pamiętać o odpowiednim nawodnieniu, a jak wiadomo woda ma znaczący wpływ na nasze zdrowie i urodę – oczyszcza organizm z toksyn, wpływa na lepsze samopoczucie, przemianę materii, zapewnia skórze zdrowy wygląd.

 

Podaruj prezent od serca dla zdrowia.

 

Sklep.dafi.pl, cena: 70 zł/zestaw 2 butelek o pojemności 0,5 l.

 

* Butelka Dafi wyposażona jest w unikatowy wymienny co miesiąc filtr węglowy (100% naturalne medium filtrujące wytwarzane z łupin orzecha kokosowego). Usuwa on z wody kranowej nieprzyjemny smak i zapach chloru. Pozostawia niezmienioną ilość minerałów naturalnie w niej występujących (głównie wapnia i magnezu), dzięki czemu woda zachowuje cenne dla zdrowia pierwiastki. Lekko podwyższa pH wody, co przekłada się na jej jakość. Wykonana jest z wytrzymałego tworzywa. Jest całkowicie pozbawiona szkodliwego Bisfenolu A i dopuszczona do kontaktu z wodą na podstawie odpowiednich atestów.

 

 

Źródło: PR Dafi

 


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl