08 Mar
Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn z Dafi
Napisała Redakcja
Dział Styl
 
Foto: Agnieszka Zięba TylkoStyl

 

O Dniu Kobiet pamiętamy co roku, jednak Dzień Mężczyzn jest często zapominany, mimo że następuje 2 dni po święcie płci pięknej – 10 marca.

W te dni oprócz serdecznych życzeń możemy obdarować drugą osobę prezentem od serca. Mogą to być kwiaty, biżuteria, kosmetyki lub po prostu funkcjonalny drobiazg. Z tej okazji marka Dafi proponuje butelki filtrujące z grawerami  „SHE”, ,,HE”, ,,QUEEN”, „KING”, ,,FIT GIRL”, ,,FIT MAN” w prezentowym opakowaniu. Regularne picie wody jest bardzo ważne dla zdrowia, zadbajmy więc o nie podarowując drugiej osobie właśnie ten modny gadżet.

 

Butelka Dafi wyposażona jest w unikatowy wymienny co miesiąc filtr węglowy, który usuwa z wody kranowej nieprzyjemny smak i zapach chloru. Pozostawia niezmienioną ilość minerałów naturalnie w niej występujących (głównie wapnia i magnezu), dlatego woda zachowuje cenne dla zdrowia pierwiastki. Butelka jest wykonana z przezroczystego i wytrzymałego tworzywa, całkowicie pozbawionego szkodliwego Bisfenolu, który jest dopuszczony do kontaktu z wodą na podstawie odpowiednich atestów. Dzięki korzystnym gabarytom i ergonomicznej budowie, możesz mieć ją zawsze przy sobie.

 

0,5 l – 54,90 zł.

 

Więcej informacji butelka.dafi.pl/kreator.

 

 

Źródło: PR Dafi

 

 

 


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl