15 Apr
Piękna kuchnia z produktami Flo
Napisała Redakcja
Dział Styl
 
Źródło: PR PCC Consumer Products Kosmet

 

Produkty marki Flo sprawią,że kuchnia będzie wyglądać wyjątkowo nie tylko wiosną.

Płyn do czyszczenia kuchni

 

Flo Kitchen Cleaner to wygodny w użyciu spray przeznaczony do czyszczenia wszystkich powierzchni zmywalnych w kuchni. Dzięki specjalnej formule Pro Active Foam płyn skutecznie usuwa uporczywy tłuszcz i brud, bez smug oraz zarysowań. Przeznaczony jest do czyszczenia szkła ceramiki i stali nierdzewnej.  Nie pozostawia smug na czyszczonej powierzchni. Nadaje powierzchniom przyjemny, odświeżający, cytrusowy zapach.

 

Cena: 7,99 zł. 

 

Płyny do mycia naczyń

 

Skoncentrowany, niezwykle wydajny płyn do mycia naczyń Flo idealnie usuwa tłuszcz i inne zabrudzenia. Aktywna piana ułatwia skuteczne usuwanie brudu. Łagodny dla skóry dłoni. Zawartość olejków owocowych i ich zapach sprawia, że codzienne mycie naczyń staje się czystą przyjemnością.  Aromatyczny i słodki zapach malin przywoła wspomnienie letniego ogrodu.

 

Cena: 3,98 zł (500 ml).

 
Wyjątkowo soczyste aromaty płynów to: Orange, Red Fruits, Green Apple, Orange, Lemon&Mint.

 

Porada: Jeśli na twoich ubraniach są plamy z tłuszczu lub tłustej potrawy, płyn do mycia naczyń zadziała lepiej, niż proszek do prania. Polej zabrudzenie tym detergentem, pozostaw na jakiś czas, a następnie intensywnie pocieraj. Wypłucz tkaninę i upierz jak zwykle.

 

Produkty marki Flo dostępne są w sieciach supermarketów i sklepów detalicznych i online na terenie całego kraju.

 

 

Źródło: PR PCC Consumer Products Kosmet


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl