24 Oct
Sypialnia w stylu disco
Napisała Redakcja
Dział Styl
 
Źródło: Faro

 

Oryginalny wystrój z odrobiną dyskotekowego blasku w stylu lat 80 to propozycja dla miłośników błysku, odważnych kolorów i niebanalnych dodatków.

Złociste zasłony, fioletowa narzuta i mieniące się lampki stworzą przytulną atmosferę w sypialnianym królestwie! Marka Faro prezentuje pościel Perkal Twarz, z pomocą której odmienisz swoje wnętrze. Tak energetyczna aranżacja doskonale wpłynie na twój nastrój, a gra neonowych kolorów, przywróci wspomnienie szalonej zabawy w stylowych kostiumach rodem z lat 80.

 

Pościel Perkal Twarz to ekskluzywna i wyjątkowa pościel z perkalu, wykonana z gładkiej bawełny o ścisłym okrągłym splocie. Tkanina dawniej sprowadzana z Indii Wschodnich, obecnie produkowana także w innych krajach, jest niezwykle przyjemna w dotyku i charakteryzuje się bardzo wysoką jakością. Pościel dostępna w dwóch rozmiarach: 220x220 cm lub 160x200 cm. Taki komplet zapewni Ci ciepło i komfort każdej nocy.

 

Cena: 220x220 cm 105 zł;  160x200 cm – 90 zł.

 

Pościel kupisz w sklepach stacjonarnych i internetowych oferujących tekstylia! Szukaj na faro.com.pl.

 

Spróbuj odwzorować makijaż z pościelowego looku! Taka zabawa będzie idealna na spotkanie z przyjaciółkami, które są miłośniczkami makijażu.

 

 

Źródło: Faro

 


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl