20 Feb
Smiling Bar w Krakowie już otwarty
Napisała Redakcja
Dział Styl
 
Źródło: PR Smiling Bar

 

Uśmiech jest niezmiernie ważny w relacjach z innymi ludźmi. Piękne, białe i zadbane zęby to marzenie większości z nas.

Są one symbolem zdrowia, jak również istotnym elementem wyglądu, który dodaje pewności siebie. Smiling Bar to innowacyjny sposób kosmetycznego, a nie stomatologicznego wybielania zębów. Pozwala uzyskać uśmiech, jakiego każdy pragnie w sposób szybki, bezbolesny i bezpieczny.

 

Ta uznana w Europie metoda pochodzi z USA, gdzie podbiła serca gwiazd Hollywood oraz ludzi dbających o swój wizerunek, ceniących zdrowie, czas i pieniądze. Stała się popularna również
w Niemczech, Francji, Austrii i Szwajcarii.

 

Dzięki nowoczesnej kosmetyce mamy coraz większe możliwości, aby zadbać o siebie w sposób bezpieczny i skuteczny. Dzięki metodzie Smiling Bar rozmowa o pracę, randka czy spotkanie towarzyskie mogą być o wiele bardziej udane i satysfakcjonujące.

Smiling Bar wykorzystuje do zabiegu światło lampy LED. Ten rodzaj wybielania jest najbezpieczniejszy i najmniej inwazyjny na rynku. A na dodatek atrakcyjny cenowo.


Jeżeli:

 

• masz wrażliwe zęby i dziąsła

• wybielanie stomatologiczne jest dla Ciebie zbyt bolesne

• planujesz ważne spotkanie lub wydarzenie

• chcesz wyglądać zjawiskowo za rozsądną cenę

 

Metoda Smiling Bar jest dla Ciebie.


Zabieg Smiling Bar trwa tylko 45 minut, a efekt widoczny jest już nawet po 30 minutach! W tym czasie zęby rozjaśniają się od 2 do 9 odcieni. Efekt wybielania kosmetycznego zależy w głównej mierze od naturalnego koloru uzębienia i higieny życia. Wybielanie utrzymuje się od 3 nawet do 8 miesięcy. Aby zachować biel zębów należy powtarzać zabieg systematycznie. Żel wykorzystywany do zabiegów zawiera naturalne składniki z roślin i minerałów. Wszystkie materiały, z których korzysta Smiling Bar posiadają atesty UE i produkowane są w USA.

 

Metoda Smiling Bar to sposób na piękny uśmiech. Jest bezpieczna dla dziąseł i szkliwa, ponieważ działa jedynie powierzchniowo, nie wnika w strukturę zęba i nie powoduje nadwrażliwości zębów.

 

Dla tych, którzy planują rozpocząć własną działalność w rozwijającej się i perspektywicznej branży beauty lub posiadają już własny salon z zabiegami upiększającymi i chcą poszerzyć jego ofertę Smiling Bar przygotował ofertę długofalowej współpracy franczyzowej.

 

Więcej informacji: www.smiling-bar.pl.

 

 

Źródło: PR Smiling Bar

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl