16 Nov
Minimalizm w domu
Napisała Redakcja
Dział Styl
 
Źródło: PR Gorenje

 

Proste wzornictwo produktów połączone z wysoką jakością na stałe wkradło się do wielu polskich domów. 

Minimalizm to przede wszystkim jakościowe materiały w połączeniu z praktycznymi funkcjami, które dostosowują się do potrzeb i zwyczajów użytkownika. Mają one zastosowanie w wielu aspektach naszego życia, m.in. w ubiorze czy choćby w wyborze sprzętów gospodarstwa domowego.


Jak wprowadzić proste rozwiązania do swojego życia?

 

Już podpowiadamy!

 

Mniej znaczy więcej

 

Możemy myśleć, że potrzebujemy wiele otaczających nas przedmiotów, które w momencie zakupu w naszej głowie urastają do rangi niezbędnych. Niestety rzeczywistość często okazuje się inna i zakupione przez nas rzeczy stają się bezużyteczne i zalegają w domu lub, co gorsza, tylko przez pewien krótki moment z nich korzystamy. Krótki, bo po chwili psują się i jedyne do czego się nadają to do kosza na śmieci. Dlatego postawmy na zasadę – mniej znaczy więcej. Decydujmy się na zakup dobrych, jakościowych produktów o prostym designie, które będą nam służyć przez długi czas.

 

Minimalistyczny dom

 

Wprowadzenie minimalizmu do naszego domu to bez wątpienia dobra decyzja i pierwszy krok do zasady „uproszczonego życia”, które oznacza mniej zbędnych opcji, mniej przycisków, mniej poświęcanego czasu na obowiązki – co daje spokój umysłu. Zasadę tą wyznaje marka Gorenje zajmująca się produkcją sprzętów gospodarstwa domowego. Najnowsza linia wyposażenia kuchni Simplicity będzie idealna dla osób, które kochają proste i niesamowite rozwiązania w przystępnych cenach.  Została ona zaprojektowana w dwóch kolorach - nieskazitelnej bieli i głębokiej czerni, które z łatwością wkomponują się w każde wnętrze. W kolekcji Gorenje Simplicity znajdziemy piekarniki, płyty grzejne, chłodziarko-zamrażarki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe i okapy. Wszystkie urządzenia zapewniają bezbłędną obsługę: działanie za jednym dotykiem, automatyczne programy, dzięki którym obowiązki domowe staną się czystą przyjemnością. Dodatkową zaletą minimalistycznych sprzętów jest fakt, że jeżeli w przyszłości zamarzy nam się zmiana wystroju mieszkania to bez problemu nasze wyposażenie wpasuje się w nowy styl. To dzięki temu, że minimalizm jest niezwykle uniwersalny, przez co może być bazą do innych, bardziej ekstrawaganckich rozwiązań.

 

Elegancki wygląd i intuicyjne sterowanie

 

Marka Gorenje pokazuje, że minimalizm to nie tylko piękny w swojej prostocie design, ale także nowoczesna technologia. Dzięki funkcji AdaptTech, lodówko-zamrażarki linii Simplicity mogą przewidzieć, kiedy drzwi lodówki zostaną otwarte i obniżyć temperaturę wewnątrz urządzenia, aby uniknąć skutków nagłego wzrostu temperatury i zapewnić żywności maksymalną świeżość. Funkcja AdaptBake umożliwia piekarnikowi z tej samej linii zapamiętywanie ustawień temperatury dla każdego zapisanego programu i sugeruje je przy kolejnym użyciu. Czujnik AdaptLight okapu automatycznie rozpoznaje, kiedy użytkownik stoi przed urządzeniem, aby rozpocząć gotowanie i włącza światło.

 

Urządzenia Gorenje Simplicity oferują także udoskonalone programy automatyczne i funkcje wykorzystujące technologię czujników, które pomogą każdemu użytkownikowi stać się prawdziwym szefem kuchni lub osiągnąć doskonałość w pracach domowych. Płyty grzewcze są wyposażone w funkcję AutoDetect, która rozpoznaje położenie garnka i uruchamia odpowiednią strefę gotowania, w zależności od wielkości naczynia. Po posiłku, program automatycznie dopasuje odpowiednie parametry i zapewni doskonałe umycie zastawy przy optymalnym zużyciu wody i energii, niezależnie od rodzaju i stanu jej zabrudzenia.

 

Życie w duchu minimalizmu nie musi nas zmuszać do odrzucenia technologii. Jak widzimy - połącznie dobrego designu z najnowszą technologią jest możliwe i niesamowicie proste. Teraz wystarczy usiąść i zrobić przemyślaną listę sprzętów AGD, na których zakup się zdecydujemy – i pozwolić im ułatwić nam życie.

 

Więcej informacji na stronie internetowej: www.gorenje.pl/produkty/linie-wzornicze/gorenje-simplicity.

 

 

Źródło: PR Gorenje


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl