05 Jan
Ferie z Yope
Napisała Redakcja
Dział Styl
 
Grafika Paweł Przybył. Źródło: PR Yope

 

Ferie z Yope - aktywności online dla dużych i małych.

Zostawcie za sobą 2020 rok i w 2021 zadbajcie o relacje, nie tylko te z najbliższymi, ale również ze sobą. W nowym roku postawcie na ukochanie i troskę o samych siebie – spokojnie, krok po kroku i bez zbędnego spinania się twardymi noworocznymi postanowieniami. Niech początek roku, spędzony w domach, stanie się wyjątkowym czasem dla każdego z Was.

Ferie z Yope trwają cały styczeń i wypełnione są rozpieszczającymi ciało i umysł aktywnościami, dostępnymi online. Oto kalendarz wydarzeń, w których możecie uczestniczyć razem ze swoją rodziną i przyjaciółmi.

 

  • 6 stycznia – Medytacja z Vijaya Kumarem - hinduskim nauczycielem, czyli powrót do korzeni bliskości do siebie, emocji i relacji. Spróbujcie się wyciszyć, znaleźć w sobie spokój i chwilę oddechu. Na dobry początek 2021.
  • 8 stycznia – Eksperymenty z dziećmi – niech Wasze domy zamienią się w laboratoria chemiczne! Ewelina z Mammy lab (https://www.instagram.com/mammy_lab/) jest z wykształcenia chemiczką i na swoim blogu popularyzuje naukę w przystępny dla dzieciaków sposób. W trakcie zajęć pokaże jak w prosty i kreatywny sposób bawić się tym, co już mamy pod ręką, a wspólnie zrobiony slime ujawni tajemnice tej fascynującej dla dzieciaków materii!
  • 11 stycznia – Odzyskaj przestrzeń z architekt porządku – mało czynności daje taką satysfakcję i porządek w głowie jak… uporządkowanie przestrzeni wokół siebie! Dlatego oddajcie się w profesjonalne ręce Architekt Porządku, która stworzyła specjalną domową grę Wszystko w porządku – dzięki niej z łatwością opanujecie chaos i wciągniecie do sprzątania dzieci! (www.architektporzadku.pl)
  • 15 stycznia - Warsztaty tie dye z AgaBrwi – jak już ogarniecie szafę, to na pewno znajdziecie jakieś ubrania, które aż się proszą o drugie życie. Z pomocą przyjdzie Aga Brwi (www.agabrwi.pl), projektantka tkanin, która pokaże,  jak barwić koszulki metodą tie dye i ozdobić je przy pomocy szablonów.
  • 22 stycznia - Gaga dance (linkowanie do www.gagapeople.com) – czyli zupełnie niezwykła metoda na wyrażenie siebie poprzez ruch. To świetny sposób na poznanie swojego ciała, wzmocnienie go, a przede wszystkim na uwolnienie endorfin. Wszystko poprzez instynktowne, dowolne ruchy taneczne. Poprowadzi Was przez nie tancerka, nauczycielka GAGA dance, Gosia Mielech (linkowanie do www.gosiamielech.com)
  • 29 stycznia - Prosta kuchnia - jak ugotować coś z niczego? Czyli triki na proste przygotowanie pysznych sezonowych dań – 5 składników dobrej jakości, noże, garnki i…
    do dzieła!

 

Wszystkie warsztaty będą pojawiać się na IGTV @YOPE_soap – zaglądajcie i korzystajcie do woli! Na które zimowe rozpieszczanie z Yope się skusicie?

 

 

Źródło: PR Yope


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl