17 May
Majowe, kobiece przyjemności
Napisała Redakcja
Dział Styl
 

 

Maj to dla wielu osób ulubiony miesiąc w roku, co nie jest zaskoczeniem, gdyż ten piękny czas obfituje w długie, ciepłe dni oraz przyrodę eksplodującą bogactwem kolorów.

 

Celebrując swój czas, jak i siebie, warto zwrócić uwagę na aktywności, którym się poświęcamy oraz rzeczy, które kupujemy. Coraz więcej osób wdraża w swój styl życia minimalizm, który  kładzie nacisk na skupieniu się na najważniejszych aspektach w życiu i porzuceniu nadmiernego nabywania dóbr. Dla wielu osób może to brzmieć niezachęcająco. Nic bardziej mylnego! Paradoksalnie zmniejszając ilość kupowanych rzeczy, zwracamy uwagę, aby przedmioty były jak najlepszej jakości, a podczas użytkowania podchodzimy do nich z poszanowaniem i dbałością.

Być może to bardzo trywialne określenie - jakość a nie ilość ma w sobie bardzo dużo prawdy, pokazując w szczególności z upływem czasu, jak bardzo istotne są przedmioty wykonane z dobrych jakości materiałów czy usługi na najwyższym poziomie. Dla przykładu warto zainwestować w ubrania czy dodatki, które sprawdzą się na wiele okazji, będąc idealnym uzupełnieniem każdej casualowej czy wieczornej stylizacji. Poniżej przygotowaliśmy propozycje produktów, które są idealnym dodatkiem do każdej majowego outfitu, ciesząc oko jak i duszę.

 

Otwórz się na zmiany

 

Jest to motyw przewodni nowej kolekcji marki Triumph Fit Smart, której ambasadorką jest dziennikarka, podróżniczka i aktywistka Martyna Wojciechowska. Jest to idealny przykład osoby, która swoim życiem zachęca do zmian oraz otworzenia się na nowe i nieznane. Dzięki swojemu kultowemu programowi Kobieta na krańcu świata Martyna Wojciechowska ukazuje różne konflikty społeczne, oblicza kobiecości jak i różnice kulturowe w różnych krajach.


Co więcej, dodaje „To właśnie otwartość na zmiany zaprowadziła mnie na krańce świata, gdzie poznałam wiele inspirujących kobiet i zrozumiałam jak ogromną moc ma kobieca więź(…) To nasza wspólna historia. Razem możemy więcej, a kobiece wsparcie zawsze dodaje skrzydeł”. Biustonosze z kolekcji Fit Smart są w stanie podołać każdemu wyzwaniu: wahaniom wagi, zmianom w ciele zachodzącym przez działanie hormonów czy ciężkim warunkom. Elastyczna koronka 4D, miseczki z elastycznej pianki 4D oraz bezfiszbinowa konstrukcja wewnętrzna gwarantuje doskonałe podtrzymanie i dopasowanie. Co więcej, biustonosze z kolekcji Fit Smart dostępne są w 5 inteligentnych rozmiarach, dostosowujących się do biustu, stanowiąc alternatywę dla klasycznej rozmiarówki.  Kolekcja Fit Smart jest idealnym rozwiązanie dla każdej kobiety, zapewnia poczucie komfortu, dzięki czemu pomaga w stawianiu czoła zachodzącym zmianom.

 

Polecamy: Triumph biustonosze z kolekcji Fit Smart (Black, Deep Cobalt, Light Brown, Lila Clover).

 

Aby miedź zdrowie 

 

Jest to hasło najnowszej kampanii miedzianych bransoletek od KGHM Polska Miedź S.A.

Ten sprytny tytuł  nawiązuję do miedzi, z którego zrobione zostały bransoletki. Od zarania dziejów, a mianowicie od czasów starożytnego Egiptu, miedź uznawaną za korzystnie wpływającą na zdrowie.  Ojciec współczesnej medycyny - Hipokrates zalecał stosowanie miedzi w terapii zakażeń, a pewnie wielu z nas kojarzy się ona z babciami, które używały w kuchni miedzianych garnków, czy czajników, nosząc też biżuterię miedzianą, która oprócz walorów estetycznych zapewniać miała pomoc z uciążliwymi bólami reumatycznymi. Miedź jak surowiec jest niezwykle estetycznym i wyrafinowany z wyglądu metalem, popularnym również w architekturze wnętrz. Jako bransoletka będzie stanowił subtelny, ale elegancki dodatek do każdej stylizacji. Jest to ukłon zarówno w stronę tradycji jak i nowoczesności, ukazując, jak wszechstronne zastosowanie może mieć noszenie tej pięknej biżuterii.

 

Polecamy: KGHM Polska Miedź bransoletki miedziane dostępne na stacjach benzynowych Orlen na terenie całej Polski

 

W ten piękny majowy czas nie bójmy się podejmować wyzwań i cieszmy się otaczającym nas pięknem. Nie bójmy się zmian tych małych i dużych. Zadbajmy o siebie i swoje potrzeby.

 

 

Źródło: PR


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl