30 Sep
Męski prezent na Dzień Chłopaka
Napisała Redakcja
Dział Styl
 
Źródło: PR Philips

 

Z okazji Dnia Chłopaka najlepiej podarować swojemu parterowi męski prezent. Świetnie sprawdzą się urządzenia do golenia i stylizacji zarostu.

 

Choć nasi partnerzy już dawno przestali być chłopcami, cały czas lubią, żeby im dogadzać i świętować Dzień Chłopaka. Z tej okazji warto wręczyć swojemu mężczyźnie coś męskiego, ale zarazem przydatnego. Świetnym pomysłem są urządzenia do golenia i stylizacji zarostu.

 

Stylizacja zarostu bez bałaganu

 

Jeśli Twój mężczyzna stylizuje zarost, z okazji Dnia Chłopaka podaruj mu nowy trymer BT7210 lub BT7205. Z takiego prezentu ucieszysz się także Ty sama, gdyż wbudowany do trymerów wydajny system zasysania wyłapuje do 90% ściętych włosków w miarę ich przycinania.[1] Dzięki temu Twój partner wystylizuje brodę, wąsy i bokobrody, zachowując przy tym porządek w Waszej łazience. Dodatkowo dzięki innowacyjnemu systemowi lift&trim, który unosi włoski i kieruje je wprost na podwójne ostrza ze stali szlachetnej, z trymerami można uzyskać równy zarost lub przycięcie za jednym pociągnięciem. Trwałe, stalowe ostrza są podwójnie ostrzone z myślą o długotrwałej pracy i ścinaniu nawet gęstych włosów. Ponadto ostrza delikatnie ocierają się o siebie, dzięki czemu same ostrzą się podczas przycinania! Trymery BT7210 i BT7205 posiadają 20 blokowanych ustawień długości - od 0,5 do 10 mm z dokładnością do 0,5 mm, tak, by każdy mężczyzna znalazł odpowiednią długość dla swojego zarostu. A jeśli chcesz dodatkowo namówić swojego mężczyznę na eksperymenty z zarostem, poszukajcie inspiracji w Trendbooku Akademii Stylizacji Zarostu.

 

Dokładne golenie z golarką Serii 7000

 

Jeśli Twój partner zmaga się z podrażnieniami po goleniu, daj mu w prezencie golarkę, która zapewni jego skórze komfort. Golarki Philips Serii 7000 zostały zaprojektowane z myślą o ochronie wrażliwej męskiej skóry. Urządzenia posiadają specjalne pierścienie Comfort, które pokryte są delikatną powłoką z mikroperełkami oddzielającą ostrza od skóry, zapewniając tym samym dodatkową ochronę skóry wrażliwej. Efekt gładkiej skóry golarki zapewniają dzięki elastycznym głowicom Dynamic Flex. Poruszają się one w 5 kierunkach, wyłapując nawet krótki i niesforny zarost. Dodatkowo golarka S7780 posiada szczoteczkę do oczyszczania SmartClick przeznaczoną do dogłębnego oczyszczania skóry wrażliwej. Jest to więc trafiony prezent dla każdego mężczyzny dbającego o wygląd i zdrowie skóry.

 

Produkt uniwersalny

 

Jeśli sama nie możesz się zdecydować, jaki produkt wybrać dla swojego mężczyzny – trymer, golarkę, a może strzyżarkę – pomyśl o urządzeniu uniwersalnym. Dobrym pomysłem będzie połączenie golarki i trymera, np. StyleShaver QS6141 lub uniwersalny trymer do brody i włosów, np. trymer 8w1 QG3371 z ośmioma różnymi nasadkami.

 [1] Produkt testowany w środowisku laboratoryjnym na sztucznym owłosieniu.

 

 

Źródło: PR Philips

 

 

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl