12 Aug
Akcja promocyjna Haribo „Oglądaj z radością"
Napisała Redakcja
Dział Styl
 
Źródło: PR Haribo

 

W dniach od 16 sierpnia do 15 listopada br. Haribo organizuje akcję „Oglądaj #zradością”.

 

W sprzedaży pojawią się promocyjne opakowania Złotych Misiów i Starmix z nadrukowanymi wewnątrz kodami umożliwiającymi obejrzenie dowolnego filmu na platformie CHILI. Każdy zakup promocyjnej paczki to podwójna radość – możliwość obejrzenia wybranego filmu z ulubioną paczką żelek Haribo.

 

Promocja „Oglądaj z radością” to kolejna akcja realizowana w ramach koncepcji komunikacyjnej Haribo na 2021 rok, która prowadzona jest pod hasłem #zradością. Komunikacja ta jest związana z mottem HARIBO: „Smak radości dla dzieci i dorosłych” i opiera się na wyjątkowych emocjach oraz niezwykłych doświadczeniach, które towarzyszą nam, kiedy sięgamy po żelki Haribo. Ta radość spożywania i dzielenia się z bliskimi jest teraz dodatkowo wzmocniona promocją, która daje możliwość obejrzenia wybranego filmu, mając pod ręką paczkę Haribo.

 

Mechanizm aktywacji „Oglądaj z radością”jest łatwy i jednocześnie bardzo atrakcyjny. Kod umożliwiający obejrzenie dowolnego filmu jest nadrukowany wewnątrz promocyjnych opakowań produktów Haribo Złote Misie o gramaturach 100 g, 200 g i 250 g oraz Haribo Starmix 85 g i 175 g. Wystarczy zatem kupić wybrane opakowanie Haribo, spośród objętych promocją, by od razu cieszyć się kodem na wybrany film z bogatej bazy CHILI.

Regulamin promocji: go.chili.com/haribo

 

Haribo #zradością

 

Haribo z uwagą obserwuje trendy i odpowiada na potrzeby konsumentów zarówno działaniami promocyjnymi, jak również nowymi produktami. W ofercie marki regularnie pojawiają się nowości, które czynią ją niezwykle atrakcyjną i różnorodną.

 

Haribo dla wegan i wegetarian

 

Nowość Haribo Miami Kwaśne łączą orzeźwiający smak z wegańskim składem potwierdzonymcertyfikatem Vegan na opakowaniu. To owocowe żelki w formie tęczowych pasków w kwaśnej posypce. Jesteś weganinem i uwielbiasz żelki? Wybierz Haribo Miami Kwaśne i ciesz się wyjątkowym smakiem bez ograniczeń.

 

W limitowanej ofercie Haribo pojawiły się także Happy Pixies. To owocowe żelki w zabawnych kształtach uroczych skrzatów. Ze względu na wyjątkowo miękką konsystencję ucieszą zwłaszcza najmłodszych wielbicieli żelek. Są odpowiednie dla wegetarian, co sygnalizuje certyfikat V-Label na opakowaniu.

 

Wummis w kwaśnym wydaniu – dla poszukiwaczy wyjątkowych doznań smakowych

Żelki kwaśne cieszą się dużą popularnością zwłaszcza wśród nastolatków i młodych dorosłych. Haribo poszerzyło więc ofertę wariantów kwaśnych o Haribo Wummis Kwaśne. To żelki w kształcie dżdżownic w kwaśnej posypce, dzięki której zyskały jeszcze ciekawszy smak. To wyjątkowo pyszna i orzeźwiająca propozycja. Sięgnij po Haribo Wummis Kwaśne i daj się zaskoczyć.

 

Haribo Squidgies - prawdziwa radość dla dzieci i dorosłych

 

Haribo Squidgies to nowa propozycja od Haribo, która wyróżnia się wyjątkowo miękką konsystencją. Zabawne kosteczki w sześciu owocowo-mlecznych smakach tworzą nadzwyczajnie smaczną ekipę! Haribo Squidgies ucieszą dużych i małych wielbicieli żelek.

 

 

Źródło: PR Haribo


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl