10 Apr
Ubierz dom w elegancję z Barwa Perfect House
Napisała Redakcja
Dział Styl
 
Źródło: PR Barwa

 

Dzięki nowym kosmetykom do wnętrz Perfect House marki Barwa twój dom nabierze pełni blasku.

 

Dom to nasza oaza spokoju i bezpieczna przystań. Miejsce, w którym możemy czuć się swobodnie i w pełni być sobą. Jego wystrój zazwyczaj odzwierciedla naszą duszę i charakter. Jest też naszą wizytówką. Dzięki nowym kosmetykom do wnętrz Perfect House marki Barwa twój dom nabierze pełni blasku.


„Nie ma jak w domu” często mówimy, gdy otwieramy drzwi po powrocie z pracy czy podróży. W swoich czterech ścianach możemy oddychać pełną piersią, odłożyć stres dnia codziennego na bok i po prostu się zrelaksować. Dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do tego, jak nasz dom jest urządzony. Jego wnętrza są często przedłużeniem naszej osobowości i stylu życia. Chcemy, by był piękny i funkcjonalny. Kosmetyki do wnętrz Perfect House pomogą nam stworzyć dom idealny.


Pełen luksus

 

Zapachy mają niezwykłą moc. Otaczanie się eleganckimi nutami zapachowymi sprawia, że czujemy się wyjątkowo. Zapachy przywołują też najmilsze wspomnienia. Są nośnikiem naszych historii i wspomnień. Mają też bardzo duży wpływ na nasze samopoczucie. Pomagają nam się zrelaksować, odprężyć, ale też pobudzić zmysły.

„Nie ma elegancji bez perfum. Są niewidzialnym, niezapomnianym i niedoścignionym dodatkiem.”

– powiedziała Coco Chanel.


Perfumy do wnętrz Perfect House  Pink Pepper & Amber będą przysłowiową kropką nad „i” w stworzeniu wyjątkowej atmosfery w Twoim domu. Połączenie nut zapachowych różowego pieprzu i bursztynu sprawi, że we wnętrzach przez wiele godzin będzie unosić się unikalny i elegancki zapach. Perfumy odświeżają wnętrza i tkaniny: pościele, koce, zasłony, garderobę i ubrania. Ich wyjątkowe opakowanie będzie niczym elegancki dodatek dekoracyjny.

 

Perfect HousePerfume Pink Pepper & Amber

 

• perfumy dedykowane do wnętrz i tkanin,

• odświeżają wnętrza, pościele, koce, zasłony, garderoby, ubrania,

• wyjątkowo trwały zapach koi zmysły i pomaga się zrelaksować,

• wygodne i stylowe opakowanie, które wyróżnia się we wnętrzu,

• spełni oczekiwania szczególnie tych osób, które preferują intensywniejsze i mniej słodkie zapachy.

 

Cena: 17,49/500 ml.

 

Krok do perfekcji

 

Piękny dom to przede wszystkim… czysty dom. Nawet w najbardziej funkcjonalnie urządzonych wnętrzach i przy regularnych porządkach, nie sposób uniknąć plam. Niektóre z nich, zwłaszcza te trudne do usunięcia, potrafią spędzić sen z powiek niejednej (także perfekcyjnej!) pani domu. Z pomocą przychodzi Płyn do trudnych zabrudzeń Perfect House Active Power Pink Grapefruit & Jasmin. Ten kosmetyk to prawdziwy profesjonalista wśród płynów do usuwania trudnych plam. Przywróci blask meblom ogrodowym z tworzyw sztucznych, ramom okiennym i parapetom (PCV i aluminiowym), stalowym i żeliwnym balustradom i innym powierzchniom ceramicznym i plastikowym. Wyjątkowo trwały i perfumeryjny zapach z nutami różowego grapefruita i jaśminu wpływa kojąco na zmysły i pomaga się zrelaksować.

 

Perfect House Active Power Pink Grapefruit & Jasmin

 

• sprawdzi się wszędzie tam, gdzie inne środki nie dają sobie rady, czyli: meble ogrodowe z tworzyw sztucznych, ramy okienne i parapety (PCV, aluminiowe), balustrady stalowe i żeliwne, inne powierzchnie ceramiczne i plastikowe,

• uniwersalne zastosowanie połączone ze skutecznym działaniem nawet na najtrudniejsze zabrudzenia,

• wygodne i stylowe opakowanie, które wyróżnia się we wnętrzu,

• wyjątkowo trwały i perfumeryjny zapach koi zmysły i pomaga się zrelaksować.

 

Cena: 14,99/ 480 ml.

 

 

Źródło: PR Barwa


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl