23 May
Dom pachnący owocami z Aroma Home
Napisała Redakcja
Dział Styl
 

 

Zaproś lato do domu. Niech pachnie w nim truskawkami ze śmietaną i malinową konfiturą - owocowymi deserami stworzonymi przez Aroma Home oraz Dorotę Szelągowską.

 

Niech będzie słodko, smacznie i rozkosznie.

Zapachy owoców wprowadzają do domu nastrój beztroskich wakacji i radości. Słodkie, apetyczne pasują do każdego wnętrza. A ponieważ Dorota Szelągowska znana jest również z tego, że dużą wagę przywiązuje do designu, zapachowe świeczki, patyczki i zawieszki nie tylko wspaniale pachną, ale też pięknie wyglądają. Są w gustownych opakowaniach, w biało-różową kratkę. Słodki zapach wymaga słodkiej oprawy.

 

Aroma Home & Dorota Truskawki ze śmietaną

 

Deser wart grzechu. Zapach świeżych truskawek polanych gęstą, słodką śmietaną - to kwintesencja słonecznego, upalnego lata. Na samą myśl robi się błogo, beztrosko i przyjemnie. Taki właśnie słodki nastrój powinien panować w twoim domu.

  • nuta głowy: mleko, truskawka
  • nuta serca: poziomka, pieczone jabłko, owoce leśne
  • nuta bazy: jagoda, karmel

W skład linii Truskawki ze śmietaną wchodzą zapachowa świeca, patyczki oraz zawieszka z celulozy. Knot świeczki jest z drewna. Gdy się pali, imituje odgłosy kominka. Patyczki oraz zawieszka wykonane są z chłonnej celulozy.

Ceny: świeczka zapachowa 36,99 zł, patyczki zapachowe 32,99 zł, zawieszka z celulozy 5,99 zł

 

Aroma Home & Dorota Konfitura malinowa

 

Słodki zapach soczystych malin wygrzanych w słońcu. Nie można mu się oprzeć. Przywołuje wspomnienie szalonych wakacji, podczas których wszystko było ekscytujące. Zaproś go do domu, a zapanuje w nim poczucie beztroski i radości.

  • nuta głowy: truskawka, malina, czarna porzeczka, rabarbar, jabłko
  • nuta serca: jaśmin, brzoskwinia, fiołek
  • nuty bazy: drzewo, paczula, wanilia

 

W skład linii Konfitura malinowa wchodzą zapachowa świeca, patyczki oraz zawieszka z celulozy. Knot świeczki jest z drewna. Gdy się pali, imituje odgłosy kominka. Patyczki oraz zawieszka stworzone są z chłonnej celulozy.

Ceny: świeczka zapachowa 36,99 zł, patyczki zapachowe 32,99 zł, zawieszka z celulozy 5,99 zł

Dostępne w internetowym sklepie https://aromame.eu

 

 

Źródło: PR Aroma Home


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl