30 Nov
Bielenda Only For Men Sensitive
Napisała Redakcja
Dział Uroda
 
Źródło: PR Bielenda

 

Delikatna skóra to nie słabość.  To wrażliwość, o którą trzeba zadbać. 

 

Intensywny tryb życia, działanie słońca, suchego powietrza i codzienne golenie – to wszystko sprawia, że skóra staje się sucha i podrażniona. Nieprzyjemne uczucie szorstkości i naciągnięcia skóry nie musi być jednak codziennością. Seria kosmetyków Bielenda Only for Men Sensitive została stworzona po to, by poprawić kondycję wrażliwej męskiej cery.

 

Kosmetyki łagodzą podrażnienia, wygładzają i oczyszczają skórę, przywracając jej naturalną równowagę. Rano odświeżają i dodają energii. Wieczorem oczyszczają skórę po całym aktywnym dniu. Pozostawiają uczucie komfortu i delikatnie pielęgnują. Dzięki temu skóra jest zdrowa i pełna świeżości.

 

W skład linii wchodzą następujące kosmetyki:

 

Bielenda Only for men Sensitive

Łagodzący żel do mycia twarzy

Pojemność: 150 g.

Łagodzący żel do mycia twarzy delikatnie oczyszcza, koi i łagodzi podrażnioną skórę. Skutecznie likwiduje uczucie nieprzyjemnego napięcia i suchości naskórka, spowodowane nadwrażliwością na czynniki zewnętrzne, golenie i intensywny tryb życia. Rano odświeża i witalizuje naskórek, a wieczorem oczyszcza go i łagodzi po całym dniu. Nie wysusza, nie powoduje podrażnień. Po zastosowaniu skóra pozostaje ukojona, gładka i odświeżona na długi czas.

 

Bielenda Only for men Sensitive

Łagodzący krem przeciwzmarszczkowy

Pojemność: 50 ml.

Łagodzący krem przeciwzmarszczkowy idealnie łagodzi i koi podrażnioną skórę, regeneruje oraz poprawia jej wygląd i kondycję. Skutecznie likwiduje uczucie nieprzyjemnego napięcia i suchości naskórka, działa przeciwzmarszczkowo. Rano odświeża i witalizuje naskórek, a wieczorem koi go i łagodzi po całym dniu. Skutecznie radzi sobie z obniżoną jędrnością naskórka oraz widocznymi objawami zmęczenia i braku witalności. Poprawia funkcjonowanie skóry i wzmacnia jej odporność na drażniące czynniki zewnętrzne oraz nieodpowiedni tryb życia.

 

Bielenda Only for men Sensitive

Łagodzący krem-balsam multifuncyjny

Pojemność: 125 ml.

Multifunkcyjny krem-balsam idealnie łagodzi i koi podrażnioną skórę. Skutecznie likwiduje uczucie nieprzyjemnego napięcia i suchości naskórka oraz przyspiesza regenerację mikrouszkodzeń powstałych podczas golenia. Krem ma lekką formułę, nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Po zastosowaniu skóra pozostaje ukojona, gładka i odświeżona, ponownie gotowa na aktywność.

 

 

Źródło: PR Bielenda

 

 


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl