24 Aug
GLOV Travel Set
Napisała Redakcja
Dział Uroda
 
Źródło: PR Phenicoptere

 

GLOV Travel Set w nowych odsłonach kolorystycznych ułatwi każdą podróż.

Lato w pełni, myśli coraz częściej wędrują w stronę urlopowych przygód i odległych miejsc. Wszystko wokół wydaje się bardziej kolorowe i soczyste. Z tej okazji spółka Phenicoptere przygotowała zupełnie nową kolorystykę bestsellerowego zestawu podróżnego GLOV Travel Set. Nowe, letnie kolory to jednak nie wszystko. Zestawy podróżne urozmaica udoskonalona wersja mydła Magnet Cleanser do pielęgnacji wszystkich włókien GLOV, które tym razem zostało zamknięte w wygodnym sztyfcie. 

 

Wyobraź sobie, że wakacyjny bagaż jest lżejszy o wszystkie produkty do demakijażu, które zazwyczaj zabierasz ze sobą, dzięki czemu możesz dorzucić do walizki np. kolejną ulubioną sukienkę. Co więcej, nie musisz się już więcej martwić o odpowiednie przygotowanie płynów przed podróżą samolotem, bo do usunięcia makijażu rękawiczką GLOV wystarczy sama woda. Zastosowane do jej produkcji włókna posiadają właściwości myjące, peelingujące oraz tonizujące skórę.

 

Spółka Phenicoptere  również pozwoliła się oczarować letnim, intensywnym kolorom i przygotowała nowe odsłony zestawów GLOV Travel Set. W tym sezonie królują kosmetyczki w soczystych barwach: różowej, niebieskiej oraz fioletowej. Nie zabraknie również niezwykle lubianej przez kobiety, słonecznie żółtej.

 

Nowością jest również wprowadzenie nowej wersji mydełka Magnet Cleanser do mycia każdego rodzaju włókien GLOV, które od teraz dostępne będzie w nowym, bardzo praktycznym sztyfcie.
W zestawie znajduje się również haczyk z przyssawką, który pozwoli na odwieszenie rękawiczki do wyschnięcia. Do szybkich poprawek oraz drobnych korekt makijażu przyda się niezawodny GLOV Quick Treat, który także wchodzi w skład zestawu. Zabierz ze sobą GLOV Travel Set na wakacyjną wyprawę i przekonaj się sama, jak bardzo ułatwi on każdą, nawet najbardziej ekstremalną podróż.  

 

Zestawy można kupić przez stronę internetową pl.glov.co/ za 59,90 zł z darmową dostawą na terenie całej Polski.

 

 

Źródło: PR Phenicoptere

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl