28 Sep
Le Défilé L’Oréal Paris
Napisała Redakcja
Dział Uroda
 
Źródło: PR L’Oréal Paris

 

Le Défilé L’Oréal Paris czyli wyjątkowy sposób celebracji więzi marki z Paryżem – światową stolicą mody.

26 września wystartowało w Paryżu jedno z najważniejszych wydarzeń modowych na świecie – Paris Fashion Week. Oczy wszystkich osób z branży fashion & beauty zwrócone są na tę najbardziej inspirującą i awangardową stolicę w Europie. Paryż to także miasto, które dla marki L’Oréal Paris ma szczególne znaczenie bo jest wpisane w jej DNA. Marka, jako oficjalny partner Paris Fashion Week, zorganizuje po raz pierwszy w historii fashion week-ów – otwarty pokaz mody na Polach Elizejskich.

                                                                                                                                                                                       

W tym roku L’Oréal Paris po raz 4 został oficjalnym partnerem Paris Fashion Week. Jest to zawsze niezwykła okazja do urzeczywistnienia powiązania marki ze światem mody w każdym z jego aspektów: kreatywności, piękna, innowacji oraz kreowania trendów. Kreując makijaże na wybieg, L’Oréal Paris co roku odkrywa przed konsumentkami najnowsze trendy i inspiruje do sięgania po najpiękniejsze make-up’owe propozycje.

 

28 września to data, na którą czekają wszyscy fani beauty & fashion. Tego dnia będzie miał miejsce fashion show Balmain i premiera kolaboracji z L’Oréal Paris. Pod koniec sierpnia marka ogłosiła nawiązanie współpracy z tym jednym z najbardziej pożądanych francuskich domów mody, prowadzonym przez Oliviera Rousteinga. To połącznie siły z najmłodszym, najbardziej utalentowanym projektantem i jednocześnie najpopularniejszym na Instagramie kreatorem mody. Wszystko po to by stworzyć kapsułową kolekcję wyjątkowych pomadek – L’Oréal Paris x Balmain. Ekskluzywna kolekcja 12 odcieni szminek Color Riche inspirowana trzema plemionami, a zarazem trzema typami kobiet – Safari, Couture, Rock – All Together. All In Paris. Kolory zaprojektowane i dopasowane zostały do każdego odcienia skóry na świecie, a opakowania szminek inspirowane są kamieniami szlachetnymi. Kolekcja będzie dostępna w Polsce już w lutym 2018!

 

L’Oréal Paris chcąc uczcić wyjątkowość swojego partnerstwa z Paris Fashion Week, zdecydował się w tym roku na absolutnie przełomowe wydarzenie – Le Défilé L’Oréal Parisotwarty pokaz mody i urody na najpiękniejszej alei świata o międzynarodowej sławie, czyli Polach Elizejskich. Marka, która w swojej misji ma wpisaną demokratyzację piękna, już 1 października zorganizuje pierwszy taki show w historii mody. Sześćdziesięciometrowy wybieg, siedemdziesiąt stylizacji, pięćdziesiąt niezwykłych wysłanniczek i modelek L’Oréal Paris, które wspólnie zaprezentują najnowsze kolekcje – wszystko to na Polach Elizejskich, które na jeden dzień zostaną wyłączone z ruchu miejskiego. Dodatkowo Val Garland oraz stylista fryzur Stéphane Lancien przeprowadzą dwa kursy mistrzowskie z zakresu pielęgnacji urody. Będę one transmitowane na dwóch olbrzymich ekranach, dzięki którym szeroka publiczność będzie mogła skorzystać z usług mistrzów L’Oréal Paris od układania fryzur i makijażu. Oprócz tego na miejscu czekają na gości 4 stoiska do makijażu i układania fryzur. Organizatorzy przewidują nawet 300 000 gości z całego świata! Bez dwóch zdań – to będzie najbardziej wyjątkowy dzień podczas całego Paris Fashion Weeku!

 

Przy organizacji tego pokazu mody L’Oréal Paris współpracuje z 19 utalentowanymi projektantami światowej sławy, a będą to: AMI, Balmain, Cédric Charlier, Chopard, Courrèges, David Koma, De Fursac, Ellery, Emanuel Ungaro, Giambattista Valli, Haider Ackerman, Isabel Marant, Mulberry, Off-White, Olivier Theyskens, Pallas, Sonia Rykiel, Wanda Nylon oraz Pierre Hardy, a każdy z nich przygotuje własną wariację na temat uroku Paryża. Modelki do tego niezwykłego wydarzenia będzie przygotowywać aż sześćdziesięciu makijażystów i stylistów fryzur.

 

Wyjątkowe wydarzenie w samym sercu Paryża przybliży wszystkim widzom wielki świat mody i urody. Dzięki L’Oréal Paris szeroka publiczność po raz pierwszy w historii pokazów mody, będzie mogła uczestniczyć w pokazie oglądanym z pierwszego rzędu! Marka pozostaje wierna swojej misji, by inspirować i udostępniać najnowsze urodowe trendy jak najszerszej grupie odbiorców.

 

 

Źródło: PR L’Oréal Paris


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl