01 Dec
Koloryzacja włosów Casting Crème Gloss
Napisała Redakcja
Dział Uroda
 
Julia_Wieniawa_i Gabi Drzewiecka Casting Creme Gloss

 

Casting Crème Gloss od L'Oréal Paris – koloryzacja włosów, którą wybrała Julia Wieniawa!

 

„Nic mnie nie powstrzyma!” – w tym krótkim zdaniu zawarta jest prawdziwa moc! Ile razy powtarzamy sobie to hasło, jak mantrę, próbując nowych rzeczy i stając przed ciekawymi wyzwaniami? Wysłanie pierwszej wiadomości do przystojnego chłopaka czy zapisanie się na lekcje tańca. Wystarczy tak niewiele, aby coś zmienić i sprawić, by nasze życie było ciekawsze!

 

Nowych wyzwań nie boi się także Julia Wieniawa – aktorka i piosenkarka, która tak jak inne dziewczyny miała obawy związane z pierwszą koloryzacją swoich włosów. Dzięki marce Casting Crème Gloss od L'Oréal Paris farbowanie stało się świetnym doświadczeniem, a utalentowana, młoda gwiazda została oficjalną twarzą marki Casting Crème Gloss w Polsce.

 

Jak to się zaczęło?

 

Uwielbiam wyzwania! Odkrywanie nieznanego daje mi moc do działania i sprawia, że czerpię z życia pełnymi garściami. Gram w filmach i serialach, jestem w trakcie przygotowań swojej pierwszej płyty. Tyle się u mnie dzieje! Kiedy poznałam markę Casting byłam pewna, że przyszedł czas w którym zdecyduję się na kolejne wyzwanie – pierwszą koloryzację Casting Crème Gloss. Moje włosy potrzebowały delikatnego podkreślenia naturalnych refleksów, a formuła produktu od początku dawała mi poczucie bezpieczeństwa.” – powiedziała Julia Wieniawa.

 

Pierwsza koloryzacja to nie lada wyzwanie. W głowie rodzi się mnóstwo pytań – czy dam radę z samodzielną aplikacją? W jakiej kondycji będą moje włosy po farbowaniu? Jak uporam się później z odrostami? Marka Casting Crème Gloss to idealny wybór dla wszystkich dziewczyn, które chcą zacząć swoją przygodę z farbowaniem włosów i nie boją się próbować nowych rzeczy! Sprawdź dlaczego!

 

  • Formuła kremu bez amoniaku jest niezwykle delikatna i odtwarza bogactwo naturalnych kolorów włosów, pełnych widocznych refleksów. To tak, jakby Twój kolor ożył na nowo!
  • Trwały efekt utrzymuje się aż do 28 myć włosów, odcień pozostaje naturalny
    i lśniący, Dzięki równomiernemu wypłukiwaniu koloru odrosty są niewidoczne.
  • Odżywka wzbogacona Mleczkiem Pszczelim zapewnia kompleksową pielęgnację włosów i moc odżywienia.
  • Opatentowana formuła pielęgnacyjna kremu wzmacnia włókna farbowanych włosów – stają się one aksamitne i maja 4x więcej blasku*!

 

Ale to nie wszytko!

 

Naturalne odcienie farb pozwalają na koloryzację „ton w ton” – bez drastycznych zmian, jedynie z podkreśleniem naturalnego koloru i refleksów, a aplikacja jest szybka i bezpieczna dzięki innowacyjnemu aplikatorowi.

 

Gama kremów koloryzujących Casting Crème Gloss to także świetna zabawa! Dobierając jeden z 32 dostępnych odcieni, warto zwrócić uwagę na apetyczne nazwy. Na sklepowej półce znajdziesz m.in. lukrecję, czekoladowe toffi, cynamon, mroźne kakao czy brownie. Julia Wieniawa do pofarbowania swoich brązowych włosów wybrała odcień 500.

 

„Wybór odpowiedniego kremu do koloryzacji było bardzo prosty! Tak naprawdę zastanawiałam się pomiędzy dwoma odcieniami, najbardziej zbliżonymi do mojego naturalnego koloru. W finalnym wyborze pomogli mi moi fani, którzy zagłosowali na odcień 500. Bez nich decyzja byłaby o wiele trudniejsza!” – skomentowała Julia.

 

 

Źródło: PR L'Oreal Paris


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl