18 Dec
Hairtribe - platforma edukacyjna bez granic
Napisała Redakcja
Dział Uroda
 
Źródło: PR Hairtribe

 

Hairtribe to pierwsza międzynarodowa internetowa platforma edukacyjna, gwarantująca szkolenia online na światowym poziomie. 

Platforma prowadzona przez najlepszych fryzjerów, mentorów i wizjonerów, będących pionierami w swoim zawodzie.

 

Hair to włosy...


Tribe to plemię̨...


...zatem w luźnym tłumaczeniu Hairtribe oznaczałoby... Fryzjerskie Plemię, Fryzjerski Ród lub Fryzjerską Brać.

 

Bo Hairtribe jednoczy, integruje, zrzesza, kontaktuje i łączy fryzjerów z całego świata.

 

Po co?

 

Bo w jedności jest siła!
Bo razem łatwiej dzielić się wiedzą, doświadczeniem i inspiracjami.

 

Pomysł na platformę Hairtribe powstał w Londynie choć jego „rodzicami“ jest dwóch Polaków - Perry Patraszewski i Hektor KowalskiPerry jest współwłaścicielem i dyrektorem Blue Tit London- sieci butikowych salonów w Londynie.Hektor to reżyser, artysta eksperymentalny specjalizujący się w sztukach wizualnych. Współzałożyciel agencji Anamorphic produkującej niezależne filmy, undergroundowe spektakle teatralne i modowe.

 

Platforma Hairtribe zrodziła się z pasji jej twórców i potrzeby międzynarodowego środowiska fryzjerskiego. Jest nowoczesną i wizjonerską odpowiedzią na przewidywalną i standardową ofertę szkoleń fryzjerskich.

 

Zapotrzebowanie na edukację online z każdym rokiem wzrasta o 20%, ale w przemyśle fryzjerskim do tej pory nie było nikogo, kto by zapełnił tę niszę. Dlatego właśnie powstała międzynarodowa platforma Hairtribe zapewniająca inspirujące szkolenia na najwyższym poziomie i dostęp do informacji aż w sześciu językach: włoskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, angielskim i polskim.

 

Czym wyróżniają się szkolenia Hairtribe?

 

Przede wszystkim tym, że prowadzą je zarówno dojrzali i doświadczeni fryzjerzy, jak i młodzi styliści zajmujący się modą i sztuką. Filmy szkoleniowe tworzone są w innowacyjny sposób, w ciekawych miejscach z dala od salonów fryzjerskich. Co tydzień na platformie znajdzie się nowy film szkoleniowy.

 

Wyjątkowość platformy Hairtribe polega również na tym, że dzięki tłumaczeniu na wiele języków umożliwia ona bezpośredni dostęp do szkoleń stylistom z całego świata.

 

Spontaniczna, ciekawa i żywa formuła szkoleń Hairtribe umożliwia rozwijanie  kreatywności i doskonalenie umiejętności stylistom, którzy dzieląc się swoimi pomysłami i rozwijając zawodowo staną się automatycznie częścią społeczności. Bo nic tak nie sprzyja rozwojowi, nie motywuje i nie dodaje skrzydeł jak świadomość, że jest się uznanym przez własną branżę. Celem Hairtribe, oprócz edukacji, jest również wyszukiwanie wyjątkowych talentów i artystów fryzjerstwa.

 

Dla kogo jest Hairtribe?

 

Dla każdego! Szkolenia na platformie Hairtribe mogą wykupić dla swoich pracowników niezależne salony fryzjerskie, szkoły, akademie i centra szkoleniowe kształcące młodych, pełnych pasji i chęci nauki fryzjerów, ale przede wszystkim indywidualni styliści pragnący poszerzyć swoją wiedzę.

 

Wizja Hairtribe to wspieranie fryzjerstwa na skalę światową, zwłaszcza osób wywodzących się ze społeczności nieuprzywilejowanych lub krajów rozwijających się. Wierzymy, że edukacja jest kluczem, który rozwija umiejętności, daje pewność siebie, otwiera drzwi i podnosi standard życia dzięki możliwościom jakie daje solidna praca.

 

Tłumaczenie materiałów między innymi na język hiszpański, pozwoli na włączenie w nasze grono fryzjerów z biednych, zaniedbanych społeczności w Ameryce Południowej (dostęp do Hairtribe TV otrzymają gratisowo). To podniesie standard ich życia i zainspiruje innych do współtworzenia platformy. Tak długo jak będzie powiększało się grono członków Hairtribe, tak społeczność będzie rosła w siłę. Nasze przesłanie potrzebuje wzrostu i współpracy - a jego realizacja nadaje sens temu co robimy. Dzięki Hairtribe możemy spełniać się osobiście i zawodowo. Bez granic - na skalę światową.

 

„Najlepszą inwestycją jest inwestycja we własny rozwój, a więc w odpowiednie narzędzia i wiedzę. W zawodzie fryzjera nigdy nie można przestać się uczyć! Dobry fryzjer powinien uczyć się i czerpać inspirację z codziennego życia, kultury i piękna natury, a także od innych utalentowanych stylistów i ludzi z innych branż. Trzeba mieć otwarty umysł i szeroko otwarte oczy. Wystarczy rozejrzeć się wokół, podpatrywać najlepszych i wpaść w zachwyt nad pięknem życia“. Perry Patraszewski, współtwórca Hairtribe.

 

Dołącz do Hairtribe i wspieraj naszą misję. Wnieś swój wkład, finansowy lub twórczy. Razem możemy wspierać nowe talenty i wspomóc przyszłe gwiazdy fryzjerstwa, pochodzące z najodleglejszych zakątków świata, a może nawet z twojego miasta.

 

 

 

 

Odwiedź www.hairtribe.tv/pl i dołącz. 

 

 

Źródło: PR Hairtribe

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl