25 May
Dlaczego Polki kochają Yasumi
Napisała Redakcja
Dział Uroda
 
Źródło: PR Yasumi

 

Estetyczne wnętrza, miła obsługa, dobre kosmetyki, nowoczesne rytuały i zabiegi - już tylko za to można pokochać Yasumi.

 Ale jest coś jeszcze. Gdy wychodzisz z ich gabinetu, czujesz się jak nowo narodzona. A to jest bezcenne.

 

- Yasumi znaczy relaks - mówi założycielka marki i wiceprezes zarządu Zofia Bydałek. - Od początku istnienia marki, a więc od 2003 roku, przyświecał nam ważny cel. By nasze kosmetyki i zabiegi nie tylko pielęgnowały ciało, ale też koiły nerwy. Były jak wakacje w raju. Dlatego koncentrujemy się na opracowywaniu odprężających rytuałów, czerpiąc garściami z tradycyjnych dalekowschodnich zabiegów oraz nowoczesnej wiedzy kosmetologów - kończy Zofia Bydałek.

 

Polki potrzebują wakacji

 

Dość szybko okazało się, że relaks, który oferuje Yasumi, jest bezcenny. W epoce stresu jest wręcz niezbędny. Na odprężające wakacje jeździsz raz w roku, a to stanowczo za mało. Organizm nie jest w stanie się zregenerować, a ty czujesz się coraz gorzej. Dopada cię chroniczne zmęczenie. Zaczynasz być wiecznie poddenerwowana. Przestajesz być kreatywna. Cierpisz na bezsenność. Podupadasz na zdrowiu. Psują się twoje relacje w pracy i w domu. A idąc na odprężający rytuał do Yasumi, choćby raz w miesiącu, fundujesz sobie wakacje, które odmłodzą twoje ciało i duszę. Ukoją nerwy, zneutralizują skutki stresu. - Wszystkim polecam rytuał Japoński spacer po lesie - zdradza Zofia Bydałek. - Gdy ktoś ma ciężkie dni, czuje niezdrowe napięcie, zmęczenie, ten rytuał jest dla niego idealny. Oparliśmy go na japońskim „shinrin-yoku”, czyli wchłanianiu leśnej atmosfery. Japończycy stosują go, by obniżyć w organizmie poziom kortyzolu, hormonu stresu, tym samym koją nerwy, zmniejszają depresję, złość i gniew. Rytuał jest bardzo skuteczny. Podobnie jak Sentaku, który czerpie ze zdrowotnych właściwości zielonej herbaty. Również przynosi ukojenie i głęboki relaks, a do tego ma właściwości detoksykujące - kontynuuje Zofia Bydałek. - Takich zabiegów mamy o wiele więcej. Najlepiej przyjść i wybrać jeden z nich. Oczywiście nasi eksperci z przyjemnością pomogą dopasować rytuał do potrzeb klienta.

 

Relaks w rękach profesjonalistów

 

Mimo że na rynku jest spora konkurencja, odmładzająco-relaksujące rytuały Yasumi zdobył serca Polek. Sekret sukcesu tkwi nie tylko w samych zabiegach, ale również w wysokiej jakości usług oraz profesjonalizmie ekspertów marki, którzy starają się, by wszystko było na jak najwyższym poziomie. To z kolei przyciąga franczyzobiorców, więc liczba gabinetów wciąż rośnie. Warto dodać, że niedawno doceniono starania marki Yasumi i przyznano jej tytuł Lidera Systemów Franczyzowych. To duże wyróżnienie, świadczące o tym, że Yasumi otacza wyjątkową troską nie tylko swoich klientów, ale również franczyzobiorców. - Od dłuższego czasu największą popularnością cieszy się nasz najbogatszy program, a mianowicie Yasumi Instytut Zdrowia I Urody. Oferuje wiele zabiegów na twarz i ciało, łącznie z zabiegami medycyny estetycznej. Zainteresowanym polecam kontakt z nami. Nasi eksperci od franczyzy rozwieją wszystkie wątpliwości - kończy Zofia Bydałek.

 

 

Źródło: PR Yasumi


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl