03 Jul
Ingrid Cosmetics Satin Touch – róż do policzków nr 13
 
Foto: AZ TylkoStyl
Rozmiar czcionki decrease font size increase font size
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

 

Otrzymałam do przetestowania Ingrid Cosmetics – Satin Touch HD Beauty Innovation – róż do policzków kolor nr 13 perłowy róż.

 

Opis producenta:

 

Aksamitny róż  do policzków Satin Touch HD Beauty Innovation INGRID doskonale podkreśla kości policzkowe i ożywia koloryt cery. Zawarte w kosmetyku pigmenty współgrają ze światłem, dopasowując intensywność koloru. Unikalna formuła soft complex sprawia, że róż jest jedwabiście miękki, przez co doskonale się aplikuje, nie pozostawiając plam i smug. Produkt doskonale podkreśla i dopełnia makijaż, nadając twarzy naturalny blask.

 

 

Recenzja:

 

Opakowanie:

 

Kształt:

 

 

Produkt opakowany w okrągły plastikowy pojemniczek z okienkiem. Dodatkowo pojemniczek zapakowany jest w tekturowe pudełko z okienkiem.

 

Pojemność: 3,5 gr.

 

Kolorystyka: 

 

 

Opakowanie zewnętrzne czarne z elementami różu oraz białymi napisami. Pojemniczek na produkt czarny z przezroczystym okienkiem.

 

 

Czytelność:

 

 

Informacje zawarte na opakowaniu produktu są czytelne. Dobrze widoczna data ważności oraz skład produktu zarówno na zewnętrznym jak i na wewnętrznym opakowaniu.

 

 

Łatwość dozowania:

 

Produkt łatwo można nałożyć za pomocom pędzla do różu.

 

Zapach:

 

Produkt ma przyjemny kwiatowy zapach.

 

Kolor: nr 13 perłowy róż.

 

 

Konsystencja:

 

 

Róż do policzków w kamieniu, prasowany.

 

 

Działanie: 

 

 

Aksamitny róż do policzków doskonale podkreśla kości policzkowe i ożywia koloryt cery. Zawarte w kosmetyku pigmenty współgrają ze światłem, dopasowując intensywność koloru. Produkt doskonale podkreśla i dopełnia makijaż, nadając twarzy naturalny blask.

 

Efekty:

 

Produkt ten na stałe zagościł w mojej kosmetyczce. Róż idealnie podkreśla kości policzkowe, a dzięki perłowym drobinkom świetnie odbija światło, sprawiając że cera nabiera blasku. Polecam zwłaszcza w makijażu dziennym. Róż utrzyma się na policzkach nawet kilka godzin. Róż dobrze rozprowadza się za pomocą pędzla. Bardzo dobry produkt, zwłaszcza jeśli skórze brakuje blasku, a dodatkowo róż można kupić w bardzo przystępnej cenie.

 

Wydajność:

 

Produkt bardzo wydajny. 

 

Cena: ok.9,00 PLN

 

Ogólna ocena 1-6 punktów: 6 punktów.

 

Polecam: Zdecydowanie TAK.

 

Czas testowania:  1 tydzień.

 

 

Testerka: Urszula.

 

Wiek: 31 lat.

 

Skóra twarzy: mieszana.

 

Dodaj komentarz