14 Aug
BioXtra wybawienie dla naszych ust
Napisała Redakcja
Dział Zdrowie
 
Źródło: PR BioXtra

 

80% Polaków pije za mało wody*. Przekłada się to, zwłaszcza w trakcie upałów, na odwodnienie organizmu i przysparza wielu kłopotów.

Jednym z nich może być problem z produkcją śliny wywołujący suchość w ustach i trudności z przełykaniem. Jeśli nie możemy mieć zawsze przy sobie butelki wody warto sięgnąć po nawilżający żel BioXtra w formie sprayu.

60% masy naszego ciała to woda. Bez niej nie jesteśmy w stanie prawidłowo funkcjonować. Niestety w okresie towarzyszących nam obecnie upałów jej utrata przez organizm stale rośnie. Dziennie możemy stracić jej nawet 3 litry, a niedobory odczujemy w postaci m.in.: bólów głowy oraz suchości w ustach. Utrudni nam on także wydzielanie śliny, które przełoży się z kolei na szybsze odkładanie płytki nazębnej, namnażanie bakterii w jamie ustnej, zwiększone ryzyko próchnicy oraz nieświeży oddech. 

 

Żel BioXtra w formie sprayu do ust to produkt, po który osoby cierpiące na suchość w jamie ustnej powinny sięgać kilka razy dziennie. Nie tylko szybko i skutecznie nawilża ale jednocześnie koi i zmniejsza dyskomfort w jamie ustnej. Dodatkowo wzmacnia szkliwo i pomaga zapobiegać próchnicy oraz zapewnia świeży oddech. Wygodna forma aplikacji pozwala natomiast sięgnąć po niego w każdej sytuacji.

 

BioXtra to linia specjalistycznych produktów przeznaczonych do higieny jamy ustnej, które zostały opracowane w celu łagodzenia suchości błon śluzowych oraz regulacji mikrośrodowiska jamy ustnej. Preparaty marki stanowią uzupełnienie naturalnych czynników ochronnych i nawilżających występujących w ślinie, które są niezbędne do utrzymania zdrowia i komfortu w jamie ustnej. 

 

Sugerowana cena sprayu ok: 30 PLN.

 

*Na podstawie badania przeprowadzonego przez PBS na zlecenie organizacji „Woda w domu i w biurze”.

 

 

Źródło: PR BioXtra

 

Kategorie:

Dodaj komentarz