03 Sep
Sposób na zdrowe włosy, skórę i paznokcie
Napisała Redakcja
Dział Zdrowie
 
Foto: AZ TylkoStyl
 

Twoje włosy, skóra i paznokcie potrzebują regeneracji po lecie? Sięgnij po Skrzypolen z biotyną.

Skrzypolen z biotyną zawiera aż 7 składników: ekstrakt ze skrzypu polnego, mielone nasiona lnu, biotynę, cynk oraz aminokwasy siarkowe: L-cysteine, L-metionine i taurynę. 

 

Skrzyp polny sprzyja utrzymaniu włosów, skóry i paznokci w dobrej kondycji. Biotyna przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych oraz metabolizmu energetycznego. Pomaga zachować zdrowe włosy i skórę. Cynk jest mikroelementem biorącym udział w procesie podziału komórek oraz pomagającym w prawidłowej syntezie DNA i białka. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu witaminy A, kwasów tłuszczowych, węglowodanów i makroskładników odżywczych. Cynk pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego i w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

 

Zalecane spożycie i zastosowanie: 

 

Dorośli 2 kapsułki dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.  Skrzypolen z biotyną polecany jest osobom dorosłym w celu wspomagania zachowania zdrowego stanu skóry, włosów i paznokci.

Cena: 11zł (48 kapsułek).

 

Pamiętajmy że, utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

 

Preparaty firmy Oleofarm dostępne są w aptekach, sklepach zielarskich oraz ze zdrową żywnością na terenie całego kraju, a także na stronie firmowego sklepu internetowego oleofarm24.pl.

 

 

Źródło: PR Oleofarm 

 

Kategorie:

Dodaj komentarz