13 Sep
Błonnik Witalny Plus Acerola i FibregumTM
Napisała Redakcja
Dział Zdrowie
 

 

Błonnik witalny to bardzo popularny ostatnio suplement, który pomaga walczyć z otyłością i cukrzycą uzupełniając niedobory błonnika pochodzącego z pokarmów.

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów tego suplementu dlatego trudno jest wybrać właściwy, my polecamy Błonnik Witalny Plus.

 

Błonnik Witalny wzmocniony Acerolą i Fibregum (błonnik akacjowy) -  super błonnik - jedyny mix błonnika rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego dostępny na rynku.

 

Błonnik Witalny Plus to idealne rozwiązanie - naturalne, zdrowe i wygodne:

 

 • Największa zawartość babki płesznik i łusek babki jajowatej.

 • Doskonałe źródło rozpuszczalnego błonnika pokarmowego Fibregum.

 • Naturalne źródło witaminy C.

 • Wszystkie użyte surowce są w 100% naturalne, pochodzą wyłącznie z upraw z terenów UE, przebadane laboratoryjnie.

 • Specjalna sterylna miarka gwarantuje odpowiednie dozowanie błonnika.

 

Kupując Błonnik Witalny Plus kupujesz produkt wyprodukowany przez firmę farmaceutyczną gwarantującą jakość i bezpieczeństwo stosowania, a nie od pojedynczych osób lub firm posiadających jeden produkt niewiadomego pochodzenia. Dobry w smaku z powodu zawartości Aceroli.

 

Błonnik Witalny Plus Acerola i Fibregum to jedyny błonnik witalny na rynku wzbogacony o błonnik rozpuszczalny (Fibregum błonnik akacjowy) oraz Acerolę.

 

Błonnik akacjowy znany jest z krajów afrykańskich, gdzie używany jest od stuleciu do utrzymania zdrowych jelit oraz odpowiedniej flory bakteryjnej. W dużej mierze z powodu dostarczania odpowiedniej dawki błonnika akacjowego mieszkańcy krajów afrykańskich utrzymuję swój układ pokarmowy w bardzo dobrej kondycji zaś zachorowalność na choroby układu pokarmowego są do 40% mniejsze niż u mieszkańców krajów europejskich.

 

Nasiona babki płesznik oraz łupina babki jajowatej poprawiają funkcje motoryczne jelit, ale nie są wstanie oczyścić jelita w ich zagłębieniach. Błonnik akacjowy jest rozpuszczalnym błonnikiem, który po rozpuszczeniu dociera do wszystkich zagłębień jelitowych skutecznie je oczyszczając.

 

Błonnik Witalny Plus wzmocniony Acerolą i Fibregum (błonnik akacjowy) - super błonnik - jedyny mix błonnika rozpuszczalnego i nierozpuszczalnego dostępny na rynku.

  

Nasiona babki płesznik oraz łuski babki jajowatej:

 

 • naturalny składnik roślinny, 

 • przyczyniający się do poprawy perystaltyki jelit i regularnych wypróżnień poprzez zmiękczanie konsystencji treści jelitowej i zwiększenia jej objętości.

 • pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu we krwi.

 

Fibregum

 

 • Jest doskonałym źródłem rozpuszczalnego błonnika pokarmowego gwarantujący dotarcie i oczyszczenie wszystkich zagłębień jelitowych.

 • Posiada wysoką tolerancję pokarmową.

 • Posiada przebadane klinicznie właściwości prebiotyczne.

 • Fibregum gwarantuje minimum  90% rozpuszczalnego błonnika na suchą masę.

 • Nie ulega trawieniu, o wysokim ciężarze cząsteczkowym polisacharydu oczyszczonym przy użyciu wyłącznie metod fizycznych, czyli bez obróbki chemicznej lub enzymatycznej.

 • Udowodnione działanie bifidogeniczne.

 • Stymulacja produkcję krótkołańcuchowych kwasów tłuszczowych.

 • Wysoka tolerancja dla jelit do 50g/day.

 • Niska wartość kaloryczna.

 • Bezpieczne dla zębów

 

Acerola (Malpighia Punicifolia) - owoce aceroli są jednym z najbogatszych źródeł naturalnej witaminy C. W 100 g owoców zawarte jest wielokrotnie więcej witaminy niż w popularnych pomarańczach i cytrynach.

Zawarta w ekstrakcie z owoców aceroli witamina C:

 

Wspiera prawidłowe wytwarzanie kolagenu, aby zachować prawidłowe funkcje skóry i naczyń krwionośnych:

 

 • Wspiera prawidłowy metabolizm energetyczny organizmu,

 • Wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego

 • Bierze udział w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym

 • Pomaga zmniejszyć uczucie znużenia i zmęczenia

 • Zwiększa wchłanianie jonów żelaza

 

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia:1-2 miarki dziennie. Porcję błonnika należy wymieszać w szklance wody i wypić. Jedna miarka (10 ml) błonnika to odpowiednik 6 gram produktu (sterylna miarka znajduje się w środku opakowania).

Przed użyciem wstrząśnij opakowaniem!

Dla osób mających dietę ubogą w  błonnik sugerujemy rozpoczęcie suplementacji po 1 miarce dziennie przez pierwszy tydzień, następnie dawkę należy zwiększyć do 2 miarek dziennie.

 

Badania mikrobiologiczne, pestycydy, metale ciężkie:


Producent jako jedyny na rynku gwarantuje 100% bezpieczeństwa w stosowaniu Błonnika Witalnego PLUS Acerola i Fibregum.


Nasiona babki płesznik oraz łuska babki jajowatej są naturalnymi nasionami nie podlegającymi żadnej obróbce mechanicznej ani chemicznej. Pochodzenie produktu z upraw nie będących pod ścisłą kontrolą gwarantuje złą jakość produktu oraz zanieczyszczenia mikrobiologiczne. Popularne pochodzenie indyjskie nasion, to prawie pewność zarażenia mikrobiologicznego, pestycydami czy też metalami ciężkimi i może nam bardziej  zaszkodzić niż pomóc.

 

Błonnik Witalny PLUS Acerola i Fibregumjako jedyny błonnik witalny na rynku pochodzi wyłącznie z europejskich upraw kontrolowanych i każda jego partia jest przebadana w Laboratorium J.S. Hamilton Poland S.A., które posiada certyfikat GMP nadany przez Główny Inspektorat Farmaceutyczny.

 

Poniżej przedstawiamy kilka badan naukowych dotyczących Fibregum - błonnika akacjowego, który wchodzi w skład Błonnika witalnego PLUS Acerola i Fibregum.

 

Delikatne włókna pokarmowego o dużej tolerancji


Fermentacja włókien błonnikowych, w niektórych przypadkach może powodować dolegliwości żołądkowo-jelitowe. Badania kliniczne na ludziach wskazują, że Fibregum wykazuje wielką tolerancję przewodu pokarmowego w dawkach do 50 g / dzień, dzięki postępującej fermentacji prowadzącej do umiarkowanej produkcji gazu przez okrężnicę.

 

 

Niska wartość kaloryczna


Współcześni konsumenci stają się bardziej świadomi zdrowia i dążą do monitorowania swojego codziennego spożyć kalorii.  Błonnik Witalny Plus zawiera niskokaloryczną formułę. Wartość kaloryczna Fibregum jest szacowany przez naukowców między 1,3 i 1,8 kcal / g.

 

Przyjazny diabetykom


Ze wzrostem otyłości i chorób dietozależnych, takich jak cukrzyca, ważne jest, aby produkty byłe bezpieczne w spożywaniu. W ulegających trawieniu węglowodanów, Fibregum ma indeks glikemiczny (GI) praktycznie zero. Badania pokazują także, że Fibregum może przyczyniać się do niższego GI, czyni go idealnym do włączenia  go w dietę opartą na niskim indeksie glikemicznym  spożywanej żywności.

 

Nawodnienie


W kilku badaniach wykazano zdolność Fibregum do znacznego zwiększenia wchłaniania się wody i minerałów. Fibregum może być cennym składnikiem aby przyspieszyć nawilżenie organizmu i skompensować nadmierne straty sodu w pocie podczas ćwiczeń. Dodatkowo ułatwia wchłanianie źródeł energii.


Bezpieczne dla zębów


W jamie ustnej człowieka, Fibregum jest odporny na hydrolizę przez enzymy ślinowe i lokalnej flory ustnej, co czyni, że nie powodujące próchnicy zębów.

 

Opakowanie:

0,5 kg, co wystarcza na 45 dni stosowania.

Cena: 54,90 zł.

 

Błonnik Witalny Plus Acerola i Fibregum 0,5 kg dostępny na stronie www.aliness.pl

 

 

Źródło: PR Aliness.pl


Kategorie:

Dodaj komentarz