06 Dec
Świąteczny prezent Dafi
Napisała Redakcja
Dział Zdrowie
 
Źródło: PR Dafi

 

Myśląc o świątecznych prezentach warto sięgnąć po coś praktycznego, produkty Dafi mogą być idealnym prezentem dla perfekcyjnej pani domu, zabieganego sportowca czy ekologa.

Dzbanki, butelki filtrujące i karafki w bogatej ofercie produktów marki Dafi każdy znajdzie coś dla siebie. Piękne ekologiczne prezenty sprawią, że zalśnią nie tylko światełka na choince ale też oczy obdarowanych.

 

Dzbanki Dafi

 

Dzbanek filtrujący Astra LED z filtrami magnezowymi MG+

 

Nowoczesny dzbanek filtrujący Dafi Astra o poj. 3 l to funkcjonalne urządzenie, które skutecznie oczyszcza wodę kranową z substancji mogących negatywnie wpływać na jej smak i zapach. Gwarantuje nawet do 200 litrów czystej i zdrowej wody. Czytelny wskaźnik LED Sensor przypomina o comiesięcznej wymianie filtra. Kiedy upłynie jego przydatność dioda zacznie migać kolorem czerwonym. Do dzbanka dedykowane są filtry magnezowe Dafi Mg+, które mineralizują wodę kranową jonami magnezu sprawiając przy tym, że jest idealna do zaspokajania pragnienia od razu po przefiltrowaniu. Woda z filtra magnezowego pokrywa średnio ponad 20% dziennego zapotrzebowania dorosłego człowieka na ten cenny pierwiastek. Zmień nawyki, pij wodę z magnezem z dzbanka Dafi kierując się nie tylko względami zdrowotnymi, ale również ekonomicznymi, ekologicznymi i estetycznymi.

Cena 69,90 zł.

 

Dzbanki szklane

 

Plastikowa butelka wody stojąca na stole nie wygląda estetycznie. Poza tym to rozwiązanie mało ekologiczne i nieekonomiczne. Dlatego doskonałym rozwiązaniem do naszych kuchni, jadalni i salonów są dzbanki filtrujące Dafi. Stosowanie ich pozwala zaoszczędzić pieniądze, wodę i miejsce (zgrzewka wody zajmuje bardzo dużo miejsca w naszej kuchni). Poza tym, wiele z nas urządzając dom często szuka wygodnych rozwiązań. Dzbanek Dafi to doskonały wybór dla fanów ekologicznego stylu życia. Statystyczna czteroosobowa rodzina wykorzystuje około 100 butelek miesięcznie – każda z nich rozkłada się ponad 100 lat! Dzbanek Dafi ładnie prezentuje się na stole. Wodę można przelać też do karafki, wrzucić kilka plasterków cytryny, limonki czy pomarańczy i cieszyć się smaczną, zdrową wodą.

Cena: ok. 89 zł.

Pojemność całkowita: 2 l.

Pojemność wody przefiltrowanej: 1 l.

 

Dzbanki Omega Unimax

 

Woda wodociągowa w całej Polsce jest taka sama, nie ma znaczenia czy mieszkasz na wsi czy w dużej aglomeracji. Każda kropla spełnia restrykcyjne normy UE i jest bezpieczna -  gwarantuje to Rozporządzenie Ministra Zdrowia z 2007 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi. Zbyt mało z nas jest świadomym faktu, że ta woda niczym nie ustępuje wielu wodom butelkowanym dostępnym na sklepowych półkach. Zanim jednak trafi do Twojego kranu przemierza setki kilometrów rur ze stali, ołowiu czy PCV, uzbrajana jest także w mało smaczną tarczę w postaci chloru, zabezpieczającą przed rozwojem bakterii. To zdecydowanie pogarsza jej zapach i smak i stanowi główną przyczynę, dlaczego wody prosto z kranu nie mamy chęci pić – choć jest dużo tańsza od wody butelkowanej.

 

Czy jest jednak sposób, aby tzw. kranówkę szybko i skutecznie przywrócić do stanu sprzed podróży? Czy da się oczyścić ją z zanieczyszczeń i chloru, aby znowu stała się smaczna i zdrowa?  Tak! Rozwiązaniem są dzbanki filtrujące oraz przede wszystkim wyzbycie się stereotypowego myślenia i nieuzasadnionych uprzedzeń do filtrowania wody kranowej. Ten sposób jest szybki, tani i ekologiczny.

Cena: 69 zł.

Pojemność całkowita: 4 l.

pojemność wody przefiltrowanej: 2 l.

 

Butelka filtrująca Dafi

 

Pierwsza butelka filtrująca wodę wyprodukowana w Polsce. Zaprojektowana dla osób, które doceniają rolę regularnego nawadniania organizmu, uprawiają sport i praktykują zdrowy styl życia.

 

Butelka Dafi wyposażona jest w unikatowy wymienny co miesiąc filtr węglowy (100% naturalne medium filtrujące wytwarzane z łupin orzecha kokosowego). Filtr usuwa z wody kranowej nieprzyjemny smak i zapach chloru. Pozostawia niezmienioną ilość minerałów naturalnie w niej występujących (głównie wapnia i magnezu), dzięki czemu woda zachowuje cenne dla zdrowia pierwiastki. Wykonana jest z przezroczystego, wytrzymałego tworzywa. Jest całkowicie pozbawiona szkodliwego Bisfenolu A i dopuszczona do kontaktu z wodą na podstawie odpowiednich atestów. Dzięki korzystnym gabarytom i ergonomicznej budowie, możesz mieć ją zawsze przy sobie nie martwiąc się o konieczność kupowania wody w jednorazowych opakowaniach.

 

Cena: Butelka filtrująca Dafi  0,5 l, cena 35 zł.

 

Karafki

 

Designerska karafka wykonana z wysokiej jakości szkła to wygodne akcesorium dla wszystkich użytkowników dzbanków filtrujących i nie tylko. Wyposażona w wieczko, pozwala zachować świeżość, chroniąc napój przed przenikaniem niepożądanych zapachów oraz zewnętrznych nieczystości.

 

Karafkę można przechowywać w lodówce, by móc zawsze sięgać po schłodzoną wodę. Ekskluzywna i stylowa jest ozdobą każdego stołu. Wyciskarka Dafi to akcesorium, które można zabrać w podróż, jest idealna dla tych którzy stosują diety odchudzające, oczyszczające, lecznicze oraz dbają o zdrowie swoich bliskich.

Cena: 39,90 zł.

Pojemność: 1 l.

 

 

Źródło: PR Dafi


Kategorie:

Dodaj komentarz