23 Jan
Debiutują treningi Xpress Class. Forma w 15 minut?
Napisała Redakcja
Dział Zdrowie
 
Źródło: PR Holmes Place

 

Kwadrans, który pozwoli zdobyć upragniony sześciopak, poprawić kondycję i ogólną sprawność.

4 zróżnicowane programy treningowe opracowane w Centrum Innowacji Holmes Place już dostępne w Polsce. Tylko teraz można przetestować wszystkie bezpłatnie – wystarczy odebrać zaproszenie.

 

15-minutowy trening może być równie efektywny, jak 35-minutowy - wynika z najnowszych badań przeprowadzonych przez European Journal of Applied Physiology. Co więcej, w takim samym stopniu potrafi zwiększać wydatkowanie energii. To dobra wiadomość dla osób, które ze względu na ograniczoną ilość czasu rezygnowały z codziennej aktywności.

 

- Wszyscy wiemy, że nowe nawyki są trudne do wdrożenia w życie i utrzymania, zwłaszcza konkurując o czas z naszymi codziennymi zajęciami - mówi Matteo Cerruti, Holmes Place Group Exercise Director. –  Eksperci z Centrum Innowacji Holmes Place, zainspirowani badaniami naukowymi, stworzyli innowacyjny plan. Trening Xpress Class pozwoli osiągnąć cele podczas 15-minut ćwiczeń – dodaje.

 

15 minut do sukcesu

 

Holmes Place proponuje cztery różnorodne rodzaje treningu – Abs Xpress, Roller Xpress, Functional Xpress, Circuit Xpress. W każdej grupie może się znajdować do 12 osób. Mała liczba uczestników to pewność, że trener prowadzący ma kontrolę nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń, co zmniejsza ryzyko urazów i kontuzji.

 

Abs Xpress wzmacnia mięśnie brzucha i pleców. To one wprawiają ciało w ruch, pomagają utrzymać równowagę i stabilizują całe ciało. Im są silniejsze i sprawniejsze, tym większymi możliwościami dysponuje ich posiadacz. Circuit Xpress to trening obwodowy, podczas którego wykorzystuje się drabinki szybkościowe, piłki lekarskie, kettlebell i liny. Dzięki niemu codzienne czynności stają się łatwiejsze. Uczestnicy Functional Xpress wykorzystują worki z piaskiem o różnej wadze, tak zwane sandbells. Łączy trening interwałowy z funkcjonalnym. Uczestnik koncentruje się na technice wykonywanych ćwiczeń, poprawie kondycji i ogólnej sprawności. Z kolei Roller Xpress to aktywny odpoczynek i regeneracja. Poprzez masaż przy użyciu rollera zmniejsza się napięcie mięśniowe i ból.

 

Spróbuj bezpłatnie

 

Holmes Place zachęca do bezpłatnego spróbowania treningów Xpress Class. Zgłoszenia są przyjmowane przez formularz na stronie internetowej lub bezpośrednio w klubie w Warszawie lub we Wrocławiu.

 

- Zaproszenie obowiązuje przez cały dzień, a to pozwala w pełni poznać atmosferę Holmes Place – mówi Lidia Zamyłko, Regional Marketing Manager w Holmes Place. – Uczestnicy mogą spróbować naszych zajęć fitness na najwyższym poziomie, skorzystać z doradztwa doświadczonych ekspertów, a także osobiście porozmawiać z instruktorami i trenerami, którzy prowadzą treningi – dodaje.

 

Xpress Class to kolejny innowacyjny trening proponowany przez kluby Holmes Place. Dodatkowo można tutaj uprawiać jedną z najgorętszych nowości świata fitness – Floatfit. Zajęcia odbywają się na specjalnej desce, która unosi się na wodzie. Ciekawą propozycją jest również Barre Workout. W roli głównej występuje tutaj drążek, który pomaga zachować równowagę podczas treningu interwałowego o wysokiej intensywności. Holmes Place oferuje też ćwiczenia na Skillmill – to pierwsza bieżnia napędzana siłą mięśni człowieka.

 

Zaproszenia można odebrać do końca lutego br.

 

 

Źródło: PR Holmes Place


Kategorie:

Dodaj komentarz