12 Sep
Zapowiedź targów fitness Fit Expo 2019
Napisała Redakcja
Dział Zdrowie
 
Źródło: PR MTP

 

Znamy już termin kolejnej edycji targów Fit Expo. W 2019 roku targi odbędą się tradycyjnie w ostatni weekend maja – w dniach 24-26 maja.

Ponownie przyświecać im będzie hasło przewodnie #możliwościNIEograniczenia. Organizatorzy obiecują jednak, że nadchodzą zmiany.

 

- Bierzemy sobie do serca nasze motto i staramy się, żeby naszymi działaniami kierowało dostrzeganie możliwości, a nie przeszkody, które możemy napotkać na swojej drodze – mówi Agnieszka Glamowska, dyrektorka projektu. – W najnowszej edycji targów Fit Expo postanowiliśmy jako zespół być jeszcze bardziej otwarci na zmiany. Jedną z nich wprowadzamy już teraz: wyodrębniamy w ramach targów dwie przestrzenie: Fit Expo Business dla profesjonalistów branży oraz Fit Expo Fun dla fitmaniaków.

 

Fit Expo dla profesjonalistów

 

W ramach Fit Expo Business właściciele klubów fitness i kadra zarządzająca ośrodkami sportowymi, SPA i hotelami znajdą inspiracje dla podniesienia efektywności prowadzonych przez nich firm. O nowotechnologicznych rozwiązaniach dla sprzedaży i marketingu dowiedzą się więcej w czasie prezentacji i warsztatów prowadzonych w ramach Kongresu Trendy i Innowacje. Organizatorzy zapowiadają, że w tym roku prelegentami zostaną eksperci cieszący się światową renomą.

 

Nowym elementem w programie dla biznesu będzie Kongres Rehabilitacja i Fizjoterapia przeznaczony dla specjalistów zajmujących się tymi dziedzinami.

 

- Każdy, kto uprawia regularnie sport i poważnie do niego podchodzi, doskonale wie, że ważny jest nie tylko trening, ale również konsultacje z fizjoterapeutami i rehabilitantami – mówi Filip Bittner, dyrektor grupy produktów. – W naszym odczuciu nie można mówić o kompleksowym podejściu do fitnessu, zaniedbując ten obszar działań.

 

Prelegentami Kongresu Rehabilitacja i Fizjoterapia będą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem we wspieraniu osób regularnie uprawiających sport.

 

Fit Expo Business to jak co roku również ekspozycja sprzętu i akcesoriów sportowych do wyposażenia klubów fitness i ośrodków sportowych oraz dodatkowo wyposażenie gabinetów rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych. Nie zabraknie również nieodłącznego elementu Fit Expo, jakim jest rozgrywająca się w przestrzeni paru pawilonów Międzynarodowa Konwencja EU4YA by Tiguar. Trenerzy przygotowujący na nią prezentacje lekcji fitness zgodnych z najświeższymi trendami z pewnością zaskoczą uczestników zajęć – jednak o tym stałych bywalców EU4YA nie trzeba nawet uprzedzać.

 

Fit Expo dla fitmaniaków

 

A jakie atrakcje organizatorzy szykują dla fitmaniaków? - Podobnie jak w tym roku, przygotujemy bogaty i różnorodny program wydarzeń sportowych – mówi Agnieszka Glamowska. – Dyscypliny, na które stawiamy, to poza fitnessem przede wszystkim crossfit i boks. Ich pasjonaci znajdą u nas mnóstwo atrakcji. Jednak nie zabraknie również wydarzeń dla miłośników innych sportów. Dziedzinami, które będziemy rozwijać w tym roku, są między innymi joga i taniec.

 

Szczegółowy program wydarzeń już powstaje – pierwsze atrakcje są już potwierdzone i wkrótce będzie można dowiedzieć się o nich czegoś więcej.

 

Fit Expo Fun to także możliwość zapoznania się z ofertą największych szkół fitnessu i klubów sportowych, uzupełnienia szafy o odzież sportową czy zaopatrzenia się w suplementy diety i specjalistyczne odżywki. Na stoiskach wystawców znajdzie się szeroka oferta fachowej prasy i przegląd książek poświęconych tematyce fitnessu i zdrowego trybu życia. Również pasjonaci fitnessu będą mogli skorzystać z konsultacji rehabilitantów i fizjoterapeutów – eksperci tych dziedzin będą udzielać porad na specjalnie w tym celu przygotowanych stoiskach gabinetów.

 

Świeże spojrzenie na fitness

 

Nowa formuła targów znalazła już również odzwierciedlenie w nowej odsłonie strony internetowej targów Fit Expo. Przy jej tworzeniu organizatorzy wydarzenia kierowali się chęcią stworzenia przestrzeni, w której łatwo odnajdą niezbędne dla siebie informacje zarówno profesjonaliści, jak i fitmaniacy. Zaowocowało to wydzieleniem przestrzeni Fit Expo Business i Fit Expo Fun. Warto również podkreślić, że zmienił się adres strony – obecnie znajduje się ona pod linkiem .fitexpo.com.pl.

 

Organizatorzy mają sporo niespodzianek w zanadrzu – kolejne informacje będą systematycznie zamieszczane na stronie internetowej targów. Już teraz jednak zapewniają: The new is coming.

 

Więcej informacji na temat Fit Expo na stronie: www.fitexpo.com.pl.

 

Źródło: PR MTP


Kategorie:

Dodaj komentarz